» » Поїдемо до чортової бабусі 2014
Поїдемо до чортової бабусі 2014
Рік:
2014 рік
Країна:
Режисер:
Сальво Фікарра, Валентино Піконе
В ролях:
Франческо Паолантоні, Людовіко Кальдереда, Тиціана Лодато, Сальва Фікарра, Lily Tirinnanzi, Ніно Фрассіка, Фатіма Тротта, Валентино Пікон, Люсія Гуззарді, Маріано Ріджілло
Формат:
mp4, 3gp

Поїдемо до чортової бабусі 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Поїдемо до чортової бабусі 2014 українською мовою

У центрі сюжету опиняються два кращих друга - Сальво і Валентино. Чоловіки жили в Палермо і насолоджувалися життям. Однак доля дуже часто підносить несподівані зміни. Звалився раптово на голови італійців фінансова криза торкнулася величезна кількість людей по всій країні. Не стали винятком і наші герої.

Залишившись без роботи, вони вирішують плюнути на все і перебратися до своїх родичів в невелике провінційне містечко на півдні, де життя тече спокійно і розмірено. Опинившись на місці, вони трохи оторопіли, бо побачили зовсім не те що очікували. Велика частина населення містечка - люди похилого віку, які безтурботно насолоджуються залишилися їм днями на заслуженої пенсії. Нічого особливого в цьому спокійному місці не відбувається, та й роботи як такої тут теж немає. Однак якось же треба заробляти собі на життя! Тоді підприємливі друзі вирішують закриття авантюрну справу - відкрити тут будинок для людей похилого віку, і збагатитися за рахунок пенсій довірливих людей похилого віку. Цей захід призводить наших героїв до безлічі безглуздих і непередбачених ситуацій, які через деякий час привертають увагу місцевої поліції.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн трейлер фільму Поїдемо до чортової бабусі 2014 українською

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*