» » Поїдемо до чортової бабусі 2014
Поїдемо до чортової бабусі 2014
Рік:
2014 рік
Країна:
Режисер:
Сальво Фікарра, Валентино Піконе
В ролях:
Франческо Паолантоні, Людовіко Кальдереда, Тиціана Лодато, Сальва Фікарра, Lily Tirinnanzi, Ніно Фрассіка, Фатіма Тротта, Валентино Пікон, Люсія Гуззарді, Маріано Ріджілло
Формат:
mp4, 3gp

Поїдемо до чортової бабусі 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Поїдемо до чортової бабусі 2014 українською мовою

У центрі сюжету опиняються два кращих друга - Сальво і Валентино. Чоловіки жили в Палермо і насолоджувалися життям. Однак доля дуже часто підносить несподівані зміни. Звалився раптово на голови італійців фінансова криза торкнулася величезна кількість людей по всій країні. Не стали винятком і наші герої.

Залишившись без роботи, вони вирішують плюнути на все і перебратися до своїх родичів в невелике провінційне містечко на півдні, де життя тече спокійно і розмірено. Опинившись на місці, вони трохи оторопіли, бо побачили зовсім не те що очікували. Велика частина населення містечка - люди похилого віку, які безтурботно насолоджуються залишилися їм днями на заслуженої пенсії. Нічого особливого в цьому спокійному місці не відбувається, та й роботи як такої тут теж немає. Однак якось же треба заробляти собі на життя! Тоді підприємливі друзі вирішують закриття авантюрну справу - відкрити тут будинок для людей похилого віку, і збагатитися за рахунок пенсій довірливих людей похилого віку. Цей захід призводить наших героїв до безлічі безглуздих і непередбачених ситуацій, які через деякий час привертають увагу місцевої поліції.

Фільми 2014 онлайн

Дивитися онлайн трейлер фільму Поїдемо до чортової бабусі 2014 українською

  • Трейлер
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*