» » Одружись зі мною, чувак 2017
Одружись зі мною, чувак 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Жанр:
Час:
92 хв. / 01:32
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Тарек Будалі
В ролях:
Філіп Дюкен, Філіп Лашо, Andy, Зінедін Суалем, Байа Белали, Тарек Буда, Давид Марсі, Жюльєн Арруті, Дуду Маста, Шарлотта ГАБРИС
Формат:
mp4, 3gp

Одружись зі мною, чувак 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Одружись зі мною, чувак 2017 українською мовою

Всі ми знаємо прислів'я, яка говорить, що справжні друзі пізнаються в біді. Раптово обрушилися на людину неприємності - найвірніший спосіб перевірити дружбу на міцність. Існують такі горе-друзі, які при першому натяку на складності відвертаються від товаришів, не маючи наміру допомагати їм. У центрі подій фільму «Женись на мені, чувак» виявляється Ясин - учень з Марокко, який переїхав до Парижа, попередньо отримавши студентську візу.

Він селиться у Фреда - місцевого студента, і у хлопців відразу ж зав'язується дружнє спілкування. У якийсь момент життя Ясина ускладнюється. Після грандіозної пиятики він прокидається занадто пізно і спізнюється на іспит. Такий провал призводить до сумних наслідків: у героя відбирають видану візу, що автоматично робить його нелегалом. Єдиним варіантом залишитися в Парижі є шлюб з ким-небудь з громадян країни. Так виходить, що Ясін пропонує оформити відносини ... Фреду! Аби не допустити кидати товариша в складній ситуації, той погоджується. Але фіктивний шлюб - ще півбіди. За парою починає доглядати недовірливий інспектор, який підозрює, що молоді люди збираються обдурити закон.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Одружись зі мною, чувак 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Женись на мне, чувак

Загрузка...
Одружись зі мною, чувак 2017
Одружись зі мною, чувак 2017
Одружись зі мною, чувак 2017
Одружись зі мною, чувак 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*