» » Моє велике грецьке весілля 2001
Моє велике грецьке весілля 2001
Рік:
2001 рік
Країна:
США, Канада
Час:
95 хв. / 01:35
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Джоел Цвік
В ролях:
Андреа Мартін, Ніа Вардалос, Лейні Казан, Джіа Карідес, Джеррі Мендочіно, Луїс Менділор, Джон Корбетт, Джої Фатон, Іен Гомес, Майкл Костянтин

Моє велике грецьке весілля 2001 дивитися онлайн

Опис фільму Моє велике грецьке весілля 2001 українською мовою

Фільм «Моє велике грецьке весілля» - романтична комедія з національним колоритом і акцентом. Фотула Портокалос, або просто Тула, зросла в Чикаго, хоча її родина має грецьке коріння. Родичі не розірвали зв'язки з предками і хочуть, щоб і наступне покоління шанувало традиції. Саме тому батько героїні спить і бачить, як дочка виходить заміж за пристойного представника їх діаспори, але доля в цьому плані підкладає йому свиню.

Тула закохується в типового американця Іена Міллера, який повністю поділяє це почуття і готовий одружитися в самий найближчий час. Новоспечений наречений і його батьки Гаррієт і Родні ще не знають, через які випробування їм доведеться пройти після знайомства з численними майбутніми родичами. Традиційні грецькі церемонії і в побуті справляють враження на розгублених янкі, так що ж буде, коли справа дійде до організації свята? Відносини Тули і Іена пройдуть повноцінне випробування на міцність, адже, якщо вони зможуть винести таке безумство, то їм по зубах і все інше.

Кіно Моє велике грецьке весілля 2001 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Моє велике грецьке весілля 2001
Моє велике грецьке весілля 2001
Моє велике грецьке весілля 2001
Моє велике грецьке весілля 2001
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*