» » Дуже противне весілля 2017
Дуже противне весілля 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
109 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Дель Шоурс
В ролях:
Вупі Голдберг , Дейл Діккі , Бонні Беделіа , Блейк МакИвер Юінг , Алекс Паунович , Леслі Джордан , Керолайн Ри , Кетерін Бэйлесс , Леві Крейс , Алек Мапа
Формат:
mp4, 3gp

Дуже противне весілля 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Дуже противне весілля 2017 українською мовою

Сучасний цивілізований світ повільно, але впевнено стає більш толерантним і свободномыслящим, борючись з ксенофобією і підтримуючи різноманітні починання і закони, що стосуються прав і свобод людей, незалежно від їх відмінностей. Однак, само собою, це не приживається скрізь і відразу. Існують місця і люди, які звикли мислити стереотипами і боятися всього іншого, відмінного від них. Маленьке містечко на півдні Сполучених Штатів, штат Техас. Тут особливо популярні консервативні ідеї та погляди. Населення обтяжене догматичними релігійними поглядами і тотальної гомофобією.

Само собою, людям, які дотримуються інших принципів, в якийсь момент стає важко дихати в подібній атмосфері нетерпимості, часом доходить навіть до ненависті. Наприклад, тут було створено так зване "Суспільство проти рівності", яке, в першу чергу, поставило перед собою своєрідну мету – боротися проти одностатевих шлюбів. Головних героїнь в особі сестер Лэтрей, Лаванди і тітки Сіссі все це остаточно дістало, і вони розгортають власну широкомасштабну кампанію по боротьбі з ксенофобією, нетерпимістю і дурістю, захищаючи власні погляди і право людини на свободу вибору.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Дуже противне весілля 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*