» » Смерть Сталіна 2017
Смерть Сталіна 2017
Рік:
2017 рік
Жанр:
Режисер:
Армандо Іаннуччі
В ролях:
Майкл Пейлін, Педді Консідайн, Пол Реді, Джейсон Айзекс, Джеффрі Тембор, Ольга Куриленко, Андреа Райзборо, Річард Брейк, Руперт Френд, Стів Бушемі
Формат:
mp4, 3gp

Смерть Сталіна 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Смерть Сталіна 2017 українською мовою

Історія приховує від нас безліч секретів про особисте життя і реальної діяльності легендарних диктаторів, яких було за минулі століття досить багато. Кожну епоху і держава уособлював свій неповторний лідер. Значним і жорстоким персонажем свого часу був Сталін. Після загибелі колишнього вождя, що стоїть при владі, він взяв правління в свої руки і почав організовувати власну імперію. Для визнання беззастережного авторитету він використовував виключно репресивні методи впливу на населення. Численні народи, які населяють величезні території Світського Союзу піддалися страшним розправ чекістів, фанатично відданих своєму воєначальнику. Тисячі невинних людей передчасно пішли з життя, піддаючись необґрунтованих звинувачень. Сотні сімей зруйновані, назавжди втративши зв'язок з близькими, кращі уми сховані в в'язниці. Ви можете подивитися онлайн Смерть Сталіна в хорошій якості безкоштовно без реєстрації.

Всупереч тим, що відбувається всередині країни конфліктів, героїчний народ зміг впоратися з раптовим нападом нацистської Німеччини. Після перемоги над фашизмом, загрозливим всьому світу, сталінські репресії не закінчилися, додавши нові жертви до унесеним війною. Але час влади безсердечного тирана неминуче закінчувалося. Імперія, побудована на бездиханних тілах мирних громадян, занурюється в сум'яття, смакуючи швидку смерть свого творця. Бажають зайняти жаданий високий пост в уряді починають відкрито боротися за першість. Впливові члени комуністичної партії затівають протистояння за лідерство, що призводить до виникнення несприятливих політичних ситуацій. Плетуться підступні інтриги, що супроводжуються зрадою і дивними смертями відомих, впливових людей. Боротьба за кремлівське панування принесе багато горя.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Смерть Сталіна 2017 українською

  • Трейлер
Смерть Сталіна 2017
Смерть Сталіна 2017
Смерть Сталіна 2017
Смерть Сталіна 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*