» » Санта і компанія 2017
Санта і компанія 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Ален Шаба
В ролях:
Піо Марман, Голшіфт Фарахані, Одрі Тоту, Жан-П'єр Бакрі, Бруно Санчес, Луїз Шаба, Ален Шаба, Simon Aouizerate, Грегуар Людіг, Давид Марсі
Формат:
mp4, 3gp

Санта і компанія 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Санта і компанія 2017 українською мовою

Наближаються різдвяні свята і люди завмирають в очікуванні чарівництва, а діти вже марять про те миті, коли заглянуть під ялинку і побачать довгоочікувані подарунки. Санта Клаус повністю контролює процес і стежить за тим, як ельфи трудяться не покладаючи рук, щоб кожна дитина в цьому світі виявився неймовірно щасливим. Здавалося б, що може піти не так? Але ситуація складається сумна. Один ельф несподівано захворів, а слідом за ним і всі інші впали від невідомої хвороби. Снігуронька знайшла запис про подібні випадки в чарівній книзі і дізналася, що якщо один помічник Санти захворює, то це трапляється з усіма незабаром. Допомогти їм може лише спеціальний вітамін, який можна знайти в людських магазинах.

Нічого не вдієш, доводиться Санте сідати на сани, запряжені різдвяними оленями, раніше терміну для того, щоб відправитися в людську аптеку і купити вітаміни для ельфів. Необхідно поквапитися, адже інакше вони не встигнуть закінчити роботу і свято виявиться під великою загрозою. Так не повинно статися! Погано те, що люди розучилися вірити в чудеса. Кому б Санта не скористався, над ним тільки сміються і зовсім не збираються допомагати дістати ліки для ельфів! Чи вдасться Клаусу вчасно повернутися додому і врятувати своїх помічників?

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Санта і компанія 2017 українською

  • Трейлер
Санта і компанія 2017
Санта і компанія 2017
Санта і компанія 2017
Санта і компанія 2017
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*