» » Порок на експорт 2007
Порок на експорт 2007
HDRip
Рік:
2007 рік
Країна:
Час:
100 хв. / 01:40
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Девід Кроненберг
В ролях:
Вігго Мортенсен, Міна Е. Міна, Шинед Кьюсак, Дональд Самптер, Єжи Сколімовський, Сара-Джинн Лабросс, Армін Мюллер-Шталь, Венсан Кассель, Наомі Уоттс, Джозеф Алтін
Формат:
mp4, 3gp

Порок на експорт 2007 дивитися онлайн

Опис фільму Порок на експорт 2007 українською мовою

Людина мертва. Хай живе людина! Дівчина помирає під час пологів. Дитина залишається живою. Їй було лише 14. Ще недавно вона була вагітна. Вже зараз вона мертва. Сучасний Лондон. Юна дівчина, російська емігрантка, встигла залишити після себе дитину, але її самої більш немає в цьому світі. Сама ще дитина і вже була вагітна. Що ж сталося в її житті? Відповідь на це питання намагається дізнатися Анна акушерка, що приймала пологи у дівчини. До неї випадково потрапляє щоденник бідолахи. Прочитавши його, Анна жахається. Єдині дані, які були в лікарні, щодо надійшла пацієнтки, була адреса якогось ресторану.

Жінка відправляється туди, що б постаратися хоч що-небудь дізнатися про загиблу. У ресторані її зустрічає добродушний літній чоловік, який є господарем даного закладу. Він уважно вислуховує гостю і всіляко хоче допомогти. Але він нічого ні в курсі, ні про трагічну долю померла дівчині, ні про неї саму. Однак пропонує допомогу і просить Анну передати йому, що залишилися після неї записи. Жінка погоджується і разом з нею за щоденником, жалісливий власник ресторану посилає свого водія, Миколу. Вже збираючись передати йому щоденник, Анну починають охоплювати сумніви.

Кіно Порок на експорт 2007 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Порок на експорт 2007
Порок на експорт 2007
Порок на експорт 2007
Порок на експорт 2007
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*