» » Вбити Кейна 2016
Вбити Кейна 2016
Рік:
Час:
74 хв. / 01:14
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Адам Келлі
В ролях:
Бенжамін Вей, Ден Річардсон, Вінні Джонс, Себастьян Стріт, Конор Бору, Сара Олександра Маркс, Ніколь Фарадей, Шон Кронін, Майкл Бейлі, Мітчелл Фішер

Вбити Кейна 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Вбити Кейна 2016 українською мовою

Рей Брукс працює викладачем в одному з престижних навчальних закладів. Він щасливий, адже він шалено любить свою дружину, а дітлахи і зовсім вселяють в нього бажання жити. Одного разу все його мрії про світле майбутнє звалилися в одну секунду, немов підірваний хмарочос. Невідома банда напала на його дружину, жінка була убита. А малюків злочинці нещадно розчленували. Убитий горем вдівець сподівається на поліцію, але незабаром розуміє, що злочин може зійти винним з рук. І тоді непримітний учитель назавжди вирішив забути про кар'єру в університеті. Відтепер він сам стане представником закону, але вже власного.

Наповнений гнівом і бажанням поквитатися зі своїми кривдниками, чоловік спочатку починає знищувати всіх, хто викликає у нього хоч частку сумніви. Він пробирається в найнебезпечніші куточки міста, щоб знайти тих, хто вкрав у нього найрідніших людей. Рей вийшов на полювання, вважаючи свої дії виправданими. Незважаючи на небезпеку, дихаючу йому в потилицю, чоловік пробиває всі стіни, здатні дати йому відповідь на питання, хто вбив його родину. Йому належить подолати цілу армію, адже він оголосив війну. Але страху в його серці немає, є тільки жага помсти. І вже неважливо, що його дії незаконні і за них доведеться відповідати. Чи здатний одинак ​​протистояти цілій системі?

Кіно Вбити Кейна 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*