» » Жорстокий прокурор 2016
Жорстокий прокурор 2016
Рік:
Жанр:
Час:
126 хв. / 02:06
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Лі Іль-Хен
В ролях:
Кім Хон-Пха, Кім Вон-Хе, Кім Бен-Ок, Чу Джин-Мо, Пак Чі-Хван, Лі Сон-хв, Кім Ін-су, Пак Сон-ун, Кан Дон-Он, Хван Джон-Хв

Жорстокий прокурор 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Жорстокий прокурор 2016 українською мовою

За прокурором Пен Дже-повітком вже давно вкоренилася слава принципового і схибленого на справедливості юриста. Він шанує закон і ненавидить все, що тим чи іншим чином має відношення до світу криміналу. Пен Дже-ук впевнений, що ні в чому не винну людину не приведуть в камеру для допитів. Можливо, саме тому він вважає, що якщо підозрюваний не поспішає робити щиросерде зізнання і каятися в своїх гріхах, то йому просто необхідно допомогти зізнатися в скоєному. А для цього немає ніяких заборонених способів. Аж до застосування фізичної сили.

Але одного разу Пен Дже-ук перестарався в своєму бажанні "вибити" із затриманого правду про справи його скорботних. Закривши бідолаху в камері для допитів на ніч, він вважав, що це піде укладеним на користь і спонукає його швидше прийняти правильне рішення і розповісти про своє злочині. Але прийшовши вранці, він виявив замість горить бажанням підписати щиросердне зізнання почав вже остигати труп. Пен Дже-вка звинуватили у вбивстві і посадили на п'ятнадцять років туди, куди він з таким задоволенням відправляв своїх "клієнтів". Але навіть перебуваючи у в'язниці він упевнений в тому, що його підставили. А значить, щоб вибратися на свободу йому доведеться довести свою невинність.

Кіно Жорстокий прокурор 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Жорстокий прокурор 2016
Жорстокий прокурор 2016
Жорстокий прокурор 2016
Жорстокий прокурор 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*