» » Жорстокий прокурор 2016
Жорстокий прокурор 2016
DVDRip
Рік:
2016 рік
Жанр:
Час:
126 хв. / 02:06
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Лі Іль-Хен
В ролях:
Кім Хон-Пха, Кім Вон-Хе, Кім Бен-Ок, Чу Джин-Мо, Пак Чі-Хван, Лі Сон-хв, Кім Ін-су, Пак Сон-ун, Кан Дон-Он, Хван Джон-Хв
Формат:
mp4, 3gp

Жорстокий прокурор 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Жорстокий прокурор 2016 українською мовою

За прокурором Пен Дже-повітком вже давно вкоренилася слава принципового і схибленого на справедливості юриста. Він шанує закон і ненавидить все, що тим чи іншим чином має відношення до світу криміналу. Пен Дже-ук впевнений, що ні в чому не винну людину не приведуть в камеру для допитів. Можливо, саме тому він вважає, що якщо підозрюваний не поспішає робити щиросерде зізнання і каятися в своїх гріхах, то йому просто необхідно допомогти зізнатися в скоєному. А для цього немає ніяких заборонених способів. Аж до застосування фізичної сили.

Але одного разу Пен Дже-ук перестарався в своєму бажанні "вибити" із затриманого правду про справи його скорботних. Закривши бідолаху в камері для допитів на ніч, він вважав, що це піде укладеним на користь і спонукає його швидше прийняти правильне рішення і розповісти про своє злочині. Але прийшовши вранці, він виявив замість горить бажанням підписати щиросердне зізнання почав вже остигати труп. Пен Дже-вка звинуватили у вбивстві і посадили на п'ятнадцять років туди, куди він з таким задоволенням відправляв своїх "клієнтів". Але навіть перебуваючи у в'язниці він упевнений в тому, що його підставили. А значить, щоб вибратися на свободу йому доведеться довести свою невинність.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Жорстокий прокурор 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Жорстокий прокурор 2016
Жорстокий прокурор 2016
Жорстокий прокурор 2016
Жорстокий прокурор 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*