» » Еластіко 2016
Еластіко 2016
Рік:
Країна:
Час:
85 хв. / 01:25
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Расходніков
В ролях:
Дмитро Власкин, Микита Волков, Петро Прозоровський, Олексій Маклаков, Ірина Антоненко, Володимир Епіфанцев, Микита Павленко, Ірина Безряднова, Максим Сорочинський, Олександр Фролов

Еластіко 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Еластіко 2016 українською мовою

Дія захоплюючого фільму розгортається в невеликому провінційному містечку, де живе простий хлопчина Матвій, що відрізняється від своїх однолітків неймовірними фізичними даними. Завдяки міцним ногам, дивовижною витривалості і потужної дихалки, Матвій з юних років є кращим гравцем серед дворових команд з футболу, а також незамінним помічником для свого друга, який періодично вплутується в невеликі кримінальні авантюри. Ось тільки зв'язок з криміналом сильно турбує Дашу, дівчину нашого героя, яка всіма способами намагається вберегти коханого від можливості зробити непоправну помилку. У той же час подружки Даші намагаються переконати її порвати відносини з Матвієм, адже у дівчини не так давно з'явився вельми перспективний варіант в особі багатого залицяльника Вадима.

Раптово у нашого героя з'являється чудова можливість відправитися в Москву, щоб пройти перегляд у футбольному клубі, грає в Прем'єр Ліги. Але хлопець, розуміючи, що поїздка займе певної час, ні за що не хоче залишати кохану одну, бачачи, що біля неї постійно крутиться Вадим. Але тут виникає проблема: щоб взяти дівчину в Москву, хлопцеві потрібно десь дістати необхідні на поїздку гроші.

Кіно Еластіко 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Еластіко 2016
Еластіко 2016
Еластіко 2016
Еластіко 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*