» » Нічний психолог 2016
Нічний психолог 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Торстен С. Фішер
В ролях:
Катаріна Матц, Аніта Гелленталь, Уве Пройсс, Бен Беккер, Мехтільд Гроссманн, Кароліна Ейхгорн, Рюдігер Клінк, Андреас Шмідт, Катя Ріман, Флоріана Даніель
Формат:
mp4, 3gp

Нічний психолог 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Нічний психолог 2016 українською мовою

Німецька кримінальна драма режисера Торстена С. Фішера, що оповідає про непросту, а часом і справді небезпечної професії, яку вибрала для себе головна героїня картини Емма Майер. Обставини склалися так, що по закінченні кілька років, витрачених на подорожі по всій земній кулі, вона вирішила оселитися в німецькому місті Мангейм. Будучи досвідченим фахівцем, вона сподівається без проблем отримати роботу на місцевому радіо в спеціальному шоу «Нічний психолог», розуміючи, що виявиться в незвичних умовах далеко від затишного кабінету і багатіїв-клієнтів.

Все що їй потрібно робити тут - допомагати порадами радіослухачам, що зазнали певні проблеми і намагаються подолати ті чи інші життєві труднощі. Але навіть в своїх найгірших побоюваннях вона не могла припустити, що перший же прямий ефір обернеться суворим випробуванням її професійних якостей, адже додзвонився до студії людина несподівано заявив про захоплення заручників і свій намір розправитися з ними найближчим часом. Виникла загроза змушує початківця радіо-психолога докласти максимум зусиль для встановлення контакту з невідомим зловмисником, по всій видимості вирішили отримати відповіді на давно турбують його питання і саме тому вибрали такий дивний спосіб залучення уваги до своєї персони. Швидко усвідомивши, що від її дій можуть залежати життя людей, жінка намагається взяти критичну ситуацію під свій контроль, паралельно розбираючись в хитросплетіннях чужих негараздів, які стали причиною скоєння серйозного злочину.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Нічний психолог 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*