» » Невловимі 2: Останній герой 2015
Невловимі 2: Останній герой 2015
Рік:
Країна:
Час:
01:16
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Артем Аксененко
В ролях:
Максим Браматкін, Іван Шахназаров, Олександра Бортіч, Дмитро Готсдінер, Олена Івченко, Ілля Маланін, Анвар Халілулаєв, Володимир Яворський, Олександр Петров

Невловимі 2: Останній герой 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Невловимі 2: Останній герой 2015 українською мовою

Відважна четвірка борців за справедливість на чолі з Кірою продовжує вести нелегку боротьбу з безкарною злочинністю, ставши безликими кумирами соціальних мереж. Ретельно підготувавшись до чергової своєї місії, метою якої було здати поліції яхту, яка перевозила велику партію наркотиків і оприлюднити замішаних в цьому представників влади, наші герої навіть подумати не могли, що все піде не так. В останній момент корабель йде на дно на очах у приголомшеної четвірки, після ефектного потужного вибуху, влаштованого таємничим незнайомцем, розгледіти якого вдалося лише дівчині.

Після цього відбувається ще кілька гучних вбивств не самих чесних людей, відповідальність за які обурена громадськість покладає на «невловимих». І поки хлопці, здогадуючись, чиїх це рук справа, намагаються з'ясувати, що стоїть за настільки жорстокими радикальними діями несподіваного месника - наполегливе бажання підставити «невловимих» або ж звести свої рахунки з негідниками, - той сам знаходить Кіру і пропонує їй таємно зустрітися. Чим же обернеться для дівчини небезпечне знайомство з тим, хто давно вже вважає себе мертвим?

Кіно Невловимі 2: Останній герой 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Невловимі 2: Останній герой 2015
Невловимі 2: Останній герой 2015
Невловимі 2: Останній герой 2015
Невловимі 2: Останній герой 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*