» » Баррі Сіл: Король контрабанди 2017
Баррі Сіл: Король контрабанди 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Даг Лайман
В ролях:
Коннор Тріннір, Ейпріл Біллінгслі, Джейма Мейс, Сара Райт, Калеб Лендрі Джонс, Хуан Гаспар, Донал Глісон, Джессі Племонс, Лола Керк, Том Круз
Формат:
mp4, 3gp

Баррі Сіл: Король контрабанди 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Баррі Сіл: Король контрабанди 2017 українською мовою

У центрі подій, що описуються в кінострічці, лежить непроста і насичена біографія пілота цивільної авіації на ім'я Баррі Сіл. Будучи першокласним військовим льотчиком, молодий хлопець з легкістю отримав роботу після закінчення служби. Але одноманітні сірі будні, недостатньо висока зарплата і непереборне бажання знову випробувати неймовірні емоції від запаморочливих віражів на швидкому маневреному літаку не давали нашому герою спокою. Одного разу він зустрічається з таємничим хлопцем, який пропонує йому працювати на ЦРУ, займаючись речами, що виходять за рамки закону. Але що не зробиш заради улюбленої країни, особливо коли вона надає тобі широкі можливості і новий надсучасний літак.

Почавши свою таємну діяльність, наш герой ще не здогадувався, що він уже потрапив в поле зору впливових босів Медельїнського картелю. Незабаром вони зробили Баррі пропозицію, від якої неможливо відмовитися.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Баррі Сіл: Король контрабанди 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Сделано в Америке

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*