Газгольдер 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Жанр:
Час:
01:59
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Іван Курський
В ролях:
Григорій Зельцер, Михайло Скачков, Юрій Рейнеке, Віталій Буслаєв, Вадим Карпенко, Айза Долматова, Олег Вантаж, Гуф, Баста, Катерина Бестужева
Формат:
mp4, 3gp

Газгольдер 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Газгольдер 2014 українською мовою

Дії цього динамічного фільму з елементами екшен-коміксу відбуваються в наш час. Виконавці головних ролей - відомі репери, які, в характерному для них і дуже своєрідному стилі демонструють проблеми і неприємності нинішнього покоління, а також їх нелегкі взаємини з представниками поліції. Йде війна за правду, боротьба між умовним білим і умовним чорним, добром і злом. Однак, як би кому не хотілося, сама правда буває в різному образі і у кожного своєю.

А хто скаже, поклавши руку на серце, де справжня правда? Герої фільму вирішують проблеми з недобросовісними поліцейськими, демонструють креативний підхід до афер, їх долі найнесподіванішим чином змінюються в хитросплетіннях непередбачуваних подій, зустрічей і безглуздих ситуацій. Це абсолютно нове, оригінальне кіно, яке спробує здивувати глядача своїм «живим» підходом , прояснити багато деталей у вічній боротьбі правди з брехнею. І підкаже, що робити, якщо серед своїх завівся зрадник.

Фільми 2014 онлайн

Кіно Газгольдер 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*