» » Газгольдер 2014
Газгольдер 2014
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
01:59
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Іван Курський
В ролях:
Григорій Зельцер, Михайло Скачков, Юрій Рейнеке, Віталій Буслаєв, Вадим Карпенко, Айза Долматова, Олег Вантаж, Гуф, Баста, Катерина Бестужева

Газгольдер 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Газгольдер 2014 українською мовою

Дії цього динамічного фільму з елементами екшен-коміксу відбуваються в наш час. Виконавці головних ролей - відомі репери, які, в характерному для них і дуже своєрідному стилі демонструють проблеми і неприємності нинішнього покоління, а також їх нелегкі взаємини з представниками поліції. Йде війна за правду, боротьба між умовним білим і умовним чорним, добром і злом. Однак, як би кому не хотілося, сама правда буває в різному образі і у кожного своєю.

А хто скаже, поклавши руку на серце, де справжня правда? Герої фільму вирішують проблеми з недобросовісними поліцейськими, демонструють креативний підхід до афер, їх долі найнесподіванішим чином змінюються в хитросплетіннях непередбачуваних подій, зустрічей і безглуздих ситуацій. Це абсолютно нове, оригінальне кіно, яке спробує здивувати глядача своїм «живим» підходом , прояснити багато деталей у вічній боротьбі правди з брехнею. І підкаже, що робити, якщо серед своїх завівся зрадник.

Кіно Газгольдер 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*