» » Пристебніть ремені 2014
Пристебніть ремені 2014
HDRip
Рік:
2014 рік
Країна:
Жанр:
Час:
110 хв. / 01:50
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Ферзан Озпетек
В ролях:
Франческо Шанна, Карла Сіньоріс, Луїза Раньєрі, Касія Смутняк, Франческо Арка, Олена Софія Річчі, Кароліна Крешентіні, Філіппо Шіккітано, Паола Міначчоні, Джулія Мікеліні
Формат:
mp4, 3gp

Пристебніть ремені 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Пристебніть ремені 2014 українською мовою

У мелодрамі Ферзана Озпетека і Джанні Ромоли "Пристебніть ремені" (Allacciate le cinture) розказана історія кохання двох абсолютно протилежних особистостей. Олена - двадцятип'ятилітня інтелігентна дівчина, офіціантка, яка мріє відкрити власний паб. Антоніо - людина, абсолютно чужий їй і її оточенню. При їх першої випадкової зустрічі Антоніо проявляє себе з вельми не найкращого боку, залишивши про себе враження як про недалекому хамських типі.

Яке ж було її здивування, коли саме він виявився бойфрендом її подруги. Антоніо і не думає виправлятися і поводиться так само зухвало і по-хамськи, викликаючи ще більшу взаємну неприязнь щодо Олени. Проте Олена все більше і більше привертає його, та й сама дівчина починає помічати, що він викликає в її душі не тільки негативні почуття і після його чергового візиту в кафе, вона, зачарована його поглядом відлучається з роботи і біжить за ним. Сп'янілий почуттями, Олена геть-чисто забуває про те, що Антоніо зустрічається з її подругою, та й у неї самої є хлопець. Під час їх недовгою зустрічі все стає зрозуміло без слів. Що ж зробить Олена? Кориться покликом серця або почуття обов'язку перед подругою візьме верх?

Фільми 2014 онлайн

Кіно Пристебніть ремені 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Пристебніть ремені 2014
Пристебніть ремені 2014
Пристебніть ремені 2014
Пристебніть ремені 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*