Птіца 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ксенія Баскакова
В ролях:
Анастасія Мельникова, Гарік Сукачов, Володимир Лекус, Іван Охлобистін, Інна Горбікова, Кирило Рубцов, Олеся Соколова, Денис Старков, Євдокія Малевская, Кирило Захаров
Формат:
mp4, 3gp

Птіца 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Птіца 2016 українською мовою

Якими тільки подіями була насичена життя молодого і талановитого рокера Олега Птіцина. За всю свою досить-таки молоду і успішну кар'єру йому довелося винести чимало бід і нещасть, і в підсумку він пристрастився до наркотиків. А потім і зовсім пішов по похилій. Так, штучні стимулятори змушували його творити без кінця і подарували йому купу можливостей. Зате вони постійно забирали його розум і здоров'я. В результаті його особистість стає однією з найскандальніших в шоу-бізнесі.

Але при цьому ніхто на даний момент не може зрозуміти, що з ним відбувається. Його фігура просто зникає з арени шоу-бізнесу. Багато газет пишуть, що він помер. Хтось пише, що його забрали в тюрму. І ніхто не знає, що насправді він лікується від туберкульозу в одній з клінік міста. І там він знайомиться з маленькою дівчинкою, яка зовсім недавно в своєму юному віці захворіла цією страшною недугою. Дівчинка дуже хороша, ось тільки від її характеру лікарі вішатися хочуть. А ось між нею і Олегом складається цілковите взаєморозуміння.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Птіца 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Птіца 2016
Птіца 2016
Птіца 2016
Птіца 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*