Птіца 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ксенія Баскакова
В ролях:
Анастасія Мельникова, Гарік Сукачов, Володимир Лекус, Іван Охлобистін, Інна Горбікова, Кирило Рубцов, Олеся Соколова, Денис Старков, Євдокія Малевская, Кирило Захаров
Формат:
mp4, 3gp

Птіца 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Птіца 2016 українською мовою

Якими тільки подіями була насичена життя молодого і талановитого рокера Олега Птіцина. За всю свою досить-таки молоду і успішну кар'єру йому довелося винести чимало бід і нещасть, і в підсумку він пристрастився до наркотиків. А потім і зовсім пішов по похилій. Так, штучні стимулятори змушували його творити без кінця і подарували йому купу можливостей. Зате вони постійно забирали його розум і здоров'я. В результаті його особистість стає однією з найскандальніших в шоу-бізнесі.

Але при цьому ніхто на даний момент не може зрозуміти, що з ним відбувається. Його фігура просто зникає з арени шоу-бізнесу. Багато газет пишуть, що він помер. Хтось пише, що його забрали в тюрму. І ніхто не знає, що насправді він лікується від туберкульозу в одній з клінік міста. І там він знайомиться з маленькою дівчинкою, яка зовсім недавно в своєму юному віці захворіла цією страшною недугою. Дівчинка дуже хороша, ось тільки від її характеру лікарі вішатися хочуть. А ось між нею і Олегом складається цілковите взаєморозуміння.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Птіца 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Птіца 2016
Птіца 2016
Птіца 2016
Птіца 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*