» » Клянусь тобою, кохана 2016
Клянусь тобою, кохана 2016
HDRip
Рік:
Країна:
Індія
Час:
154 хв. / 02:34
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Радхіка Рао, Віней Сапру
В ролях:
Шраддха Дас, Анураг Сінха, Харшвардхан Рані, Рушад Рана, Судеш Беррі, Меніш Чаудхари, Мурли Шарма, Віджай Рааз, Мавра Хокін

Клянусь тобою, кохана 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Клянусь тобою, кохана 2016 українською мовою

Індійський мелодраматичний фільм режисерів Радхіка Рао і Вінея САПР. «Сару» Сарасваті Партасараті - молода інтелектуальна бібліотекарка, яка своїм непоказним і відразливим зовнішнім виглядом відлякує будь-якого відповідного кандидата в чоловіки. Тим часом, її молодша сестра Кавері вкрай стурбована своєю майбутнім весіллям з обранцем Санджаєм, але не може вийти заміж раніше, ніж старша Сару. Батьки всіляко намагаються видати свою некрасиву дочку хоча б за простенького чоловіка, але безуспішно. Після чергової невдалої спроби і тиску з боку родичів Сарасваті вирішує взяти своє благоустрій у власні руки, і звертається за допомогою до сусіда Індер - випивати синові відомого і багатого адвоката, який намагався всіляко уникати дівчину.

Охоронець необґрунтовано звинувачує парочку в непристойній поведінці, і про це дізнається батько героїні, який миттєво приходить в лють і відрікається від негідною дочки, проголосивши її мертвою. Індер і Сару починають спільну подорож, щоб за допомогою макіяжу і нового одягу перетворити дівчину і знайти їй нареченого, але поступово чоловік закохується в що перетворилися індійку. Вона не звертає уваги на залицяння сусіда, так як має пристрасть до свого колеги Абхіманью, який в ході розвитку сюжету розбиває серце бідній дівчині. Красива і надихаюча історія про чисту, щирою і світлою любові головних героїв, яка змушена зіткнутися з трагічним і сумним кінцем.

Кіно Клянусь тобою, кохана 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Клянусь тобою, кохана 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*