» » Нелегке щастя 2016
Нелегке щастя 2016
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Михайло Жерневська
В ролях:
Людмила Кучеренко, Сергій Мухін, Олексій Коряков, Дар'я Пармененкова, Оксана Лісова, Євгенія Кульбачна, Аліса Мосіна, Олександра Єрмакова, Галина Кухальская, Андрій Карако

Нелегке щастя 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Нелегке щастя 2016 українською мовою

Мелодрама, повна страждань головних героїв і романтичних пошуків, від режисера Михайла Жерневська. У головних ролях Оксана Лісова, Дар'я Парменкова. Анна Сергіївна все своє життя присвятила вихованню дітей. Вона працювала в інтернаті, і щиро вважала своїх вихованців членами сім'ї. Правда, у жінки підростав власний дитина, хлопчик на ім'я Сергій, але, незважаючи на це, жінка все одно більшу частину часу проводила зі своїми учнями. Вона вважала, що дітям, позбавленим з дитинства материнського тепла, набагато важливіше спілкування з дорослими, ніж власній дитині. Але Сергій не дуже переживав, він відмінно вчився, часто гуляв друзями у дворі і жив в цілому досить щасливим життям звичайного підлітка. Але одного разу Анна вирішила взяти з інтернату дівчинку, яка з якоїсь причини стала ізгоєм серед дітей.

Скромна і вихована Ліда була занадто сором'язливою і боязкою, щоб зуміти захистити себе від дитбудинківських жвавих хлопців, які звикли до жорстокості і глузуванням. Дівчинка просто не витримувала таких різких змін у власному житті і почала все сильніше занурюватися в себе, немов відключаючи від цього світу. Жінка просто пошкодувала малечу і вирішила якщо не удочерити її, то хоча б просто дати їй трохи турботи і домашнього тепла. Так Лідія виявилася у виховательки будинку, і спочатку нова мама не могла натішитися на виконавчу, завжди ввічливу і скромну дівчину, але незабаром стала помічати, що її Сергій став надавати Ліді зовсім не дружні знаки уваги.

Кіно Нелегке щастя 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*