» » Давайте познайомимося 2016
Давайте познайомимося 2016
Рік:
Країна:
Жанр:
Час:
94 хв. / 01:34
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Кананович
В ролях:
Вероніка Пляшкевич, Олена Ласкава, Олексій Аніщенко, Валентина Гарцуева, Анастасія Боброва, Данило Сизов, Руслан Чернецький, Олена Валюшкина

Давайте познайомимося 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Давайте познайомимося 2016 українською мовою

Одного разу Люба Соловйова, працівниця невеликого затишного кафе «Глазур», випадково стає свідком автомобільної аварії, в результаті якої один з відвідувачів закладу на ім'я Павло, який опинився з нашою героїнею однофамільцем, у важкому стані потрапляє в реанімацію. Ось тільки в кафе залишається Шура, маленький син потрапив до лікарні чоловіка, з яким спантеличена дівчина й гадки не має, що робити. Відправившись на пошуки Павла, Люба потрапляє в лікарню, де дівчину помилково приймають за його дружину, якій як пізніше виявляється у потерпілого немає. Не в силах залишити малюка без нагляду, в той час як батько лежить в реанімації, наша героїня вирішує дочекатися бабусі дитини, яка найближчим часом повинна повернутися з Німеччини. А поки Люба бере на себе роль матері для Шури, доглядаючи при цьому за Павлом.

Можливо, така поведінка дівчини пов'язане з кризою власних сімейних відносин, пов'язаних з відходом її чоловіка Сергія, який абсолютно впевнений, що наша героїня нікому не потрібна. Ось тільки Любі, щоб відчувати себе щасливою, достатньо бути комусь потрібною - нехай навіть зовсім незнайомій людині.

Кіно Давайте познайомимося 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*