» » Лабіринти кохання 2017
Лабіринти кохання 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Росія, Болгарія
Час:
90 хв. / 01:30
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Володимир Штерянов
В ролях:
Григорій Калінін, Антоні Пенев, Олександр Бобров, Боряна Братоева, Ралік Паскалева, Сергій Бадюк, Олександра Маринова, Єгор Тимцуник, Яна Маринова, Марія Насирова
Формат:
mp4, 3gp

Лабіринти кохання 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Лабіринти кохання 2017 українською мовою

Любов може наздогнати нас в будь-який момент і в будь-якому місці, часто так відбувається саме тоді, коли людина найменше її чекає. Це наочно демонструє російсько-болгарський фільм «Лабіринти кохання», який показує глядачеві, що людина може протистояти безлічі проблем і напастей, але коли його серце пронизує стріла Амура, він стає безпорадним і беззахисним. Сюжет кінострічки охоплює кілька історій, розповідаючи нам про людей, яким вдалося випробувати всепоглинаюче почуття любові.

Один з героїв зустрічає дівчину на автобусній зупинці. Хлопцеві вистачило лише одного погляду, і він зрозумів, що перед ним його доля. Але відразу ж після цього красуня заходить в автобус, двері зачиняються, і вона їде в невідомому напрямку. Не відмовляючись від бажання познайомитися, юнак сідає на велосипед і намагається наздогнати автобус. Інші герої знайомі вже кілька місяців. Чоловік тренує дівчину, готуючи її до міжнародних змагань з дзюдо. Вони проводять разом багато часу і в якийсь момент розуміють, що більше не зможуть прожити один без одного навіть одного дня. В іншій історії чоловік збиває свою майбутню дружину, коли вона переходить дорогу перед його автомобілем ... А в заключній новелі ми бачимо, як двоє закоханих зустрічаються прямо посеред вулиці і зливаються в пристрасному поцілунку, але тут же виникає проблема у вигляді колишнього залицяльника дівчини. Всіх героїв пов'язує те, що любов прийшла до них несподівано, і вони не знають, чи зможуть стати щасливими.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Лабіринти кохання 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*