14+ 2015
DVDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
01:46
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Андрій Зайцев
В ролях:
Дмитро Баринов, Гліб Калюжний, Ольга Озоллапіня, Данило Пікула, Уляна Васькович, Владислав Горячкин, Ірина Фролова, Шандор Беркеші, Ксенія Пахомова, Дмитро Блохін
Формат:
mp4, 3gp

14+ 2015 дивитися онлайн

Опис фільму 14+ 2015 українською мовою

Це романтична історія про кохання сучасних Ромео і Джульєтти, в ролі яких виступають чотирнадцятилітні Льоша і Віка, учні старших класів, ворогуючих між собою шкіл. Олексій, як і всі хлопці в його віці, - невпевнений у собі підліток, який глибоко в душі бореться зі своїми комплексами, свариться з матір'ю і фанатіє від Данила Бодрова і Людини-павука. Вікторія проводить свій час у колі своїх близьких, але вже таких, що уявляють себе досить дорослими, подружок, що випивають слабоалкогольні напої і думають про ранню вагітность і про те, як же круто вийти заміж після дев'ятого класу.

Одного разу Леха, злісно вбиваючи час після школи в компанії своїх друзів-бовдурів, бачить красуню Віку, що проходить повз зі своїми подружками, і закохується в неї з першого погляду. Після цього, знайшовши дівчину «Вконтакте», він довгий час з завмиранням серця розглядає її фотографії. З'ясувавши, що красуня навчається в сусідній школі, там же, де і місцевий хуліган Волков, наводить зі своєю бандою страх на всіх старшокласників в окрузі, Леха довгий час не наважується підійти до Вікторії, спостерігаючи за нею здалеку, крадькома знімаючи її на телефон. Але через час, коли з кожним днем посилюються почуття пересилили страх, наш герой, ризикуючи власним здоров'ям, знайомиться з Вікою на шкільній дискотеці, боязко запросивши її на танець. Цілком очікувано, зухвалий вчинок малолітки не міг пройти повз увагу головного хулігана, який негайно вломив закоханому шибенику, щоб злегка остудити його запал, що б не кортіло до чужих дівчат чіплятися. Але все це було марно, адже між нашими героями вже проскочила іскорка наївною, боязкою, але настільки трепетною і хвилюючою перше кохання, штовхає закоханих на необдумані відчайдушні пригоди.

Фільми 2015 онлайн

Кіно 14+ 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
14+ 2015
14+ 2015
14+ 2015
14+ 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*