» » Вірую в любов 1987
Вірую в любов 1987
Рік:
1987 рік
Країна:
Жанр:
Час:
85 хв.
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олена Михайлова
В ролях:
Микола Крючков , Лідія Смирнова , Олександр Голобородько , Любов Соколова , Володимир Канделакі , Валентина Титова , Лілія Захарова , Олексій Поляков , Олена Валюшкина , Олег Штефанко
Формат:
mp4, 3gp

Вірую в любов 1987 дивитися онлайн

Опис фільму Вірую в любов 1987 українською мовою

Продовження фільму «Хлопець з нашого міста». Через 20 з гаком років Сергій і Варя Луконины раніше зайняті улюбленою справою. Він – генерал-майор танкових військ, вона – провідна актриса театру. У них троє дітей і троє онуків. Коли вся родина збирається в їх просторій квартирі, яблуку впасти ніде. Сергій одержимий танками, він і вночі живе випробуваннями. Полігон, нова броня, ні про що інше ветеран армії і думати не може, навіть риболовлю закинув. Варвара Андріївна свариться в профкомі, що квартиру дали не багато років працювала в театрі Козлової, а новачкові Сидоренко.

Життя сімейства тече своєю чергою, поки на день народження внучки Варя не побачила сюжет по телевізору. Жінка шукає зниклих у війну синів Олексія і Костю. Шокована героїня не може спати, її не відпускають спогади. Після чергового виступу агітбригади на фронті до неї підійшла літня пара і попросила забрати двох малюків, щоб у столиці віддати їх у притулок, а то тут помруть з голоду. Батько дітлахів загинув, а мати пропала. Люди забрали б братів до себе, та хату розбомбило. Чи зможе мати, виростила своїх синів, по своїй волі впустити в життя сім'ї іншу жінку?

Кіно Вірую в любов 1987 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*