» » Повернення живих мерців 3 1993
Повернення живих мерців 3 1993
Рік:
1993 рік
Країна:
США, Японія
Час:
99 хв. / 01:39
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Брайан Юзна
В ролях:
Майкл Декер, Біллі Кейн, Майк Морофф, Сара Дуглас, Кент МакКорд, Джеймс Т. Каллахан, Джилл Андре, Ебігейл Ленц, Мелінда Кларк, Дж. Тревор Едмонд
Формат:
mp4, 3gp

Повернення живих мерців 3 1993 дивитися онлайн

Опис фільму Повернення живих мерців 3 1993 українською мовою

Якось раз головний герой на ім'я Курт разом з коханою дівчиною стали свідками жахливих експериментів, які проводив батько хлопця разом з командою вчених в таємній лабораторії, прихованої від поглядів сторонніх. Дослідники розробляли спосіб воскресіння померлих, раз по раз повертаючи до життя не зовсім те, що планували. Після побаченого молоді люди тікають з лабораторії, але в результаті нещасного випадку кохана Курта гине. Хлопець не представляє подальшого життя без Джулі, і він звертається до батька за допомогою.

Молода людина просить воскресити любов усього життя, але з того світла повертається далеко не його мила і добра Джулі, а кошмарний монстр, який прагне знищити все живе. Найсумнішим є те, що Невизначена зараза поглинає душі тих, кого дівчина вкусить - жертви перетворюються в таких же тварюк, що полюють на людей. З цих пір Курту з невеликою групою вижили доведеться знищити результати дослідів батька, тому що, вибравшись на волю, жахливі створення будуть множитися по експоненті, і через якийсь місяць планету заполонять ходячі трупи.

Кіно Повернення живих мерців 3 1993 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*