» » Нічого не кажи мені 2016
Нічого не кажи мені 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Жанр:
Час:
90 хв.
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Андреас Клейнерт
В ролях:
Урсіна Ларді, Рональд Церфельд, Рёланд Візнеккер, Sarah Hostettler, Леа ван Акен, Ліллі Марі Чёртнер, Андреас Леупольд, Гудрун Габріель, Карін Нойхаузер, Аттіла Борлан
Формат:
mp4, 3gp

Нічого не кажи мені 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Нічого не кажи мені 2016 українською мовою

В епіцентрі подій виявляється класична історія кохання, яка нахлинула раптово, коли її ніхто не чекав. Головна героїня на ім'я Олена – жінка середніх років, у якої є все, чого вона бажала. У жінки прекрасний шлюб з чоловіком на ім'я Бодо. Їх сім'я побудована на почуттях та повазі, і героїні в голову не приходило бажати змінити існуючий стан речей. Але хитрий Амур часто має власні плани, які можуть йти в розріз з людськими. Одного разу вона зустрічає чоловіка у транспорті. Він їй подобається.

В ході подальших подій вони знайомляться. З'ясовується, що незнайомця звуть Мартін, він одружений, і його теж все влаштовує. Однак потяг виявляється взаємним. І парочка вирішує закрутити невелику інтрижку, щоб урізноманітнити своє життя, але не нашкодити. Але тимчасове рішення вже незабаром обертається чимось глибоким і стрімко розвиваються. Романчик перетворюється в даний мана, повна пристрасті. Олена і Мартін усвідомлюють, що не можуть жити один без одного, і необхідно терміново приймати рішення. Чи Так це просто, коли все налагоджено і звично? Розійтися і забути про це почуття? Чи плюнути на все і зробити крок у невідомість?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Нічого не кажи мені 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*