» » Чаклунка 2014
Чаклунка 2014
Рік:
Час:
97 хв. / 01:37
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Роберт Стромберг
В ролях:
Кеннет Кренем, Імелда Стонтон, Ель Фаннінг, Ізобель Моллой, Шарлто Коплі, Джуно Темпл, Анджеліна Джолі, Леслі Менвілл, Сем Райлі, Брентон Туейтс

Чаклунка 2014 дивитися онлайн

Опис фільму Чаклунка 2014 українською мовою

Новою інтерпретацією відомої казки "Спляча красуня" є пригодницький фентезі-фільм «Малефісента», який розповідає про долю чарівниці, впустиши в своє серце темні сили. Колись в чарівному світі Марія, наповненому магією, в оточенні дивовижних казкових істот, жила-була юна чарівниця Малефісента з чистим, добрим серцем. Паралельно з казковим світом існував світ простих людей, в якому жив принц Стефан.

Зустрівшись Стефан із Малефісентою полюбили один одного, але в гонитві за троном Стефан зрадив свою любов. І тоді розгнівана Малефісента зненавиділа людей. Вона перейшла на сторону темних сил і застосувавши чорну магію наклала закляття на новонароджену дочку короля Стефана, принцесу Аврору, якою свого 16-річчя судилося заснути вічним сном. Правда весь час Малефісента спостерігала за зростанням принцеси і доглядала за нею, все більше сумніваючись у правильності своїх дій, адже можливо Аврора є єдиною, хто може врятувати Марію.

Малефісента 2014 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Чаклунка 2014
Чаклунка 2014
Чаклунка 2014
Чаклунка 2014
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*