» » Повелитель іграшок 2017
Повелитель іграшок 2017
DVDRip
Рік:
2017 рік
Час:
84 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Ендрю Джонс
В ролях:
Чи Бейн , Ерік Хейден , Йо Вайль , Нэйтан Хед , Sophie Willis , Бодо Фризеке , Клер Карреньо , Rik Grayson , Harriet Rees , Ali Rodney
Формат:
mp4, 3gp

Повелитель іграшок 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Повелитель іграшок 2017 українською мовою

Не варто ображати людину, на чиєму боці стоять потойбічні сили, готові в будь-який момент завдати нищівного удару будь-якому супротивникові і кривдникові – навіть фашистам!

Події розвиваються в далекому 1941-му році в нацистській Німеччині. Головний герой – Еймос Блеквуд, повелитель іграшок, а також володіти легендарної окультної книги, з допомогою якої можна оживляти неживі предмети. Він приховує цей дивовижний артефакт, про який все ж почули німці. Тепер есесівці нишпорять скрізь і тероризують місцеве населення, щоб, нарешті, отримати сакральну рукопис. Як не ховався наш герой, вороги все одно його відшукали, відняли рукопис, а самого забрали з собою. Однак перед цим він встиг оживити, використовуючи магічні ритуали, свої чудові іграшки. Залишившись без свого господаря, вони вирішили, що не можуть цього пробачити негідникам, і просто зобов'язані врятувати Эймоса, вирвавши його з лап брудних нацистів. Отже, страшна помста починається.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Повелитель іграшок 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*