» » Ігровий майданчик 2017
Ігровий майданчик 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
151 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Edreace Purmul
В ролях:
Майлс Кренфорд , Меррік МакКарта , Шейн П. Аллен , Christopher Salazar , Ghadir Mounib , Raye Richards , Daniel Armand , Lawrence R. Kivett , Kysha Hobbs , Evan Henderson
Формат:
mp4, 3gp

Ігровий майданчик 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Ігровий майданчик 2017 українською мовою

Часом життя може здаватися справжньою ігровим майданчиком, на якій сходяться різні персонажі, щоб реалізувати чийсь похмурий план, моторошнувату задум, від якої хочеться і сміятись, і плакати В епіцентрі подій трилера опинилися долі п'яти не пов'язаних між собою персоналій, які живуть у великому місті. Кожен з героїв колись зробив жахливий вчинок, який здатний затьмарити будь-яке благе діяння, спрямоване на спокуту. Скоєне вже не вытрешь з пам'яті та історії.

Герої падають все нижче, немов у кінці їх чекає справжній суд, на якому вони пізнають, що є справжня справедливість. Їх історії переплітаються в хитромудрий узор, утворюючи якийсь жахливий і зачаровуючий танець гріхопадіння і боротьби проти будь-яких обмежень, що набирає обертів і гіпнотизуючий стороннього спостерігача під вишукане музичний супровід загадкового і іронічного диригента, який спостерігає за подіями. Що ж чекає на героїв наприкінці цієї саги, і коли закінчиться їх нелегку, драматичний шлях туди, звідки вже немає вороття?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Ігровий майданчик 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*