» » Дім біля озера 2017
Дім біля озера 2017
DVDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
77 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Адам Гіраш
В ролях:
Наташа Бассетт , Марк Беррі , Майкл Боуен , Джеймс Келліс , Енн Дудек , Jon Fedele , Лі Гарлінгтон , Амайя Міллер , Гай Нардулли
Формат:
mp4, 3gp

Дім біля озера 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Дім біля озера 2017 українською мовою

Десятирічна дочка Карен і Скотта Морганів страждає аутизмом. Дівчинка живе у своєму маленькому світі, і нікого не хоче туди впускати. Психолог радить на час змінити обстановку, і сімейство відправляється в мальовничі місця, де у батьків Скотта є будинок. Зазвичай житло здається курортникам, але цього літа насолоджуватися видом на озеро і лісисті гори будуть молоді представники родини. Карен дуже турбується, що не зможе контролювати ситуацію, адже її дочка ще й сновида. Скотт наймає няню, нею виявилася мила дівчина Глэн, якій вдалося налагодити хиткий контакт з дівчинкою.

Емма обожнює малювати, на її картинах тварини, птахи, квіти. Єдине чого немає на малюнках – вода, вона панічно боїться її. Сидіти на містках над озером для неї важке випробування. Поява на безлюдному березі неприємного вигляду чоловіка, який представився Гаррі, налякало Карен. Незнайомець наполегливо запрошував Емму подивитися на його акваріум. З деяких пір юна художниця стала поглядати на озеро, вона казала, що там живе її друг і захисник, звуть його Рибник. Одного разу вранці Карен не знайшла Емму, її немає ні в будинку, ні на березі.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Дім біля озера 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*