» » Театр примар 2015
Театр примар 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Японія
Час:
01:39
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Хідео Наката
В ролях:
Ре Сегава, Асахі Йосіда, Харука Шімазакі, Ікудзі Накамура, Юрей Янагі, Кейта Мачіда, Ріка Адачі, Рихо Такагі, Мантаро Коїті, Рейтіо Серідзава
Формат:
mp4, 3gp

Театр примар 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Театр примар 2015 українською мовою

Існує повір'я, що у ляльки, створеної істинним майстром своєї справи, з'являється душа, і вона починає в певному сенсі жити спершу зі своїм творцем, а потім і новими господарями, вбираючи в себе їх емоції як хороші, так і погані. Дії картини починається з того, що батько двох школярок, страшно переляканих лялькою, яка рухалася і намагається її знищити, але встигає тільки обезголовити ходячий манекен, після чого увірвалася поліція заарештовує чоловіка за підозрою у скоєнні вбивства. Двадцять років потому голову ляльки, лежачу серед іншого реквізиту, знаходять на полицях театру і вирішують її задіяти в майбутній постановці, присвяченої життю Єлизавети Баторі - кривавої угорської графині, яка вбила сотні невинних дівчат, щоб приймати омолоджуючі ванни з їх крові.

Молода актриса Сара, втомлена грати епізодичні ролі трупів або жертв, отримує перспективну роль у театральній постановці про угорську графиню. Одного разу під час репетиції, коли на сцену принесли голову ляльки вже прикріпленою до нового дерев'яного тілу, Аои, актриса виконуюча головну роль, раптово збивається і забуває свої слова, при цьому дівчина стверджує, що лялька кліпала. Після чого в театрі починає відбуватися ланцюжок непояснених зловісних подій.

Фільми 2015 онлайн

Кіно Театр примар 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Театр примар 2015
Театр примар 2015
Театр примар 2015
Театр примар 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*