Ліс 2015
Рік:
Країна:
Час:
01:37
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Корін Харді
В ролях:
Бояна Новакович, Шон Тайлер, Коннор Крейг Стівенс, Стюарт Грехем, Joss Wyre, Гарі Лайдон, James Meryk, Майкл Смайлі, Майкл МакЕлхаттон, Джозеф Моул

Ліс 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Ліс 2015 українською мовою

Молода сімейна пара Хітченс в особі Адама, його дружини Клер і грудного восьмимісячного малюка переїжджає з туманного Лондона в невелике село, що знаходиться в глибинці Ірландії, оточене дрімучим лісом. Переїзд в нове місце проживання був пов'язаний з роботою Адама, який присвятив себе біології. Щоб поєднувати корисне з приємним, наш герой періодично вирушає в ліс, захопивши з собою на прогулянку малюка, щоб подихати з ним свіжим повітрям і заодно зібрати необхідний для роботи матеріал. Але незабаром Адам починає помічати, що їхні періодичні лісові прогулянки все більше починають нервувати місцеве населення, яке стверджує, що лісова гущавина, по якій так безтурботно бродить татко та ще й з дитиною, є місцем проживання всякої нечисті: фей, привидів і деяких викрадачів немовлят.

Тому місцеві дуже сильно переживають, щоб новоприбулі переселенці своєю зухвалістю і неповагою до лісових духів, що полягає в вільному пересуванні по їх території, не накликали біду не тільки на себе, а й на все поселення. Однак Адам, що відмовляється вірити в небилиці, нехтує порадами людей і продовжує вести свою наукову діяльність в лісовій глушині. Але одного разу настає той момент, коли справжні господарі лісу, перестають терпіти ходіння непрошеного гостя по своїй землі, підбираються до будинку нашого героя, щоб забрати плату за настільки необачні дії - вкрасти немовля.

Кіно Ліс 2015 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Ліс 2015
Ліс 2015
Ліс 2015
Ліс 2015
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*