» » Мобільник 2016
Мобільник 2016
Рік:
Країна:
Час:
98 хв. / 01:38
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Тод «Кіп» Вільямс
В ролях:
Ллойд Кауфман, Оуен Тіг, Стейсі Кіч, Гріффін Фріман, Семюел Л. Джексон, Ізабель Фурман, Майкл Біслі, Джошуа Мікель, Джон Кьюсак, Алекс тер Авест

Мобільник 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Мобільник 2016 українською мовою

Прославлений художник Клайтон Ріддер, цілком ймовірно, як і всі творчі люди не дуже уважний в питаннях побуту. Дуже часто люди мистецтва не звертають на це уваги, і вже точно не зациклені на ньому. Втім, зараз досягнення техніки так міцно увійшли в наше життя, що ми можемо їх не помічати, хоча і користуватися кожен день. Але рекомендуємо подивитися фільм «Мобільник», де вам буде зрозуміло, що і техніка значно, а часто і згубний вплив на людину. Ріддер побачив дивне явище - швидкісний руйнівний імпульс, джерело якого знаходився в телефоні, згубно впливав на людей. Величезна швидкість імпульсу не дозволяла контролювати його. А кожна людина, яка отримує такий заряд, ставав божевільним. І ось уже під загрозою божевілля весь світ.

Поки врятувалися лише пара чоловік, які буквально випадково змогли уникнути контакту з цим жахливим приладом. Разом з ними Клейтон відправляється на пошуки своєї сім'ї. Йому потрібно знайти свою дружину і сина. Він не залишає надію, що вони змогли вціліти і зберегти розум. Цю місію він спробує виконати, але його завдання ускладнюється. Він і всі подібні йому повинні врятувати людей від зловісного імпульсу, а це вельми складна мета. Чи зможе Ріддер відшукати своїх родичів? Яким чином він буде рятувати світ?

Кіно Мобільник 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Зеркало
 • Трейлер
Мобільник 2016
Мобільник 2016
Мобільник 2016
Мобільник 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*