Мобільник 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
98 хв. / 01:38
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Тод «Кіп» Вільямс
В ролях:
Ллойд Кауфман, Оуен Тіг, Стейсі Кіч, Гріффін Фріман, Семюел Л. Джексон, Ізабель Фурман, Майкл Біслі, Джошуа Мікель, Джон Кьюсак, Алекс тер Авест
Формат:
mp4, 3gp

Мобільник 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Мобільник 2016 українською мовою

Прославлений художник Клайтон Ріддер, цілком ймовірно, як і всі творчі люди не дуже уважний в питаннях побуту. Дуже часто люди мистецтва не звертають на це уваги, і вже точно не зациклені на ньому. Втім, зараз досягнення техніки так міцно увійшли в наше життя, що ми можемо їх не помічати, хоча і користуватися кожен день. Але рекомендуємо подивитися фільм «Мобільник», де вам буде зрозуміло, що і техніка значно, а часто і згубний вплив на людину. Ріддер побачив дивне явище - швидкісний руйнівний імпульс, джерело якого знаходився в телефоні, згубно впливав на людей. Величезна швидкість імпульсу не дозволяла контролювати його. А кожна людина, яка отримує такий заряд, ставав божевільним. І ось уже під загрозою божевілля весь світ.

Поки врятувалися лише пара чоловік, які буквально випадково змогли уникнути контакту з цим жахливим приладом. Разом з ними Клейтон відправляється на пошуки своєї сім'ї. Йому потрібно знайти свою дружину і сина. Він не залишає надію, що вони змогли вціліти і зберегти розум. Цю місію він спробує виконати, але його завдання ускладнюється. Він і всі подібні йому повинні врятувати людей від зловісного імпульсу, а це вельми складна мета. Чи зможе Ріддер відшукати своїх родичів? Яким чином він буде рятувати світ?

Фільми 2016 онлайн

Кіно Мобільник 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Мобільник 2016
Мобільник 2016
Мобільник 2016
Мобільник 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*