» » Віджа 2: Походження зла 2016
Віджа 2: Походження зла 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
01:38:54
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Майк Фленеган
В ролях:
Сем Андерсон, Елізабет Різер, Даг Джонс, Елі Кітс, Генрі Томас, Паркер Мак, Анналіса Бассо, Кейт Сігел, Лін Шей, Алексіс Дж. Залл
Формат:
mp4, 3gp

Віджа 2: Походження зла 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Віджа 2: Походження зла 2016 українською мовою

Перша частина «Віджа: Дошка диявола» була досить холодно зустрінута кінокритиками та глядачами. Тому авторам довелося зробити серйозну ротацію кадрів, і внести зміни в сценарій, щоб надати нового фільму жахів Віджа 2: Походження зла / Ouija: Origin of Evil більше гостроти і містичного жаху. Все для головних героїв сім'ї з трьох жінок: мама і дві дочки, починалося як гра і обман довірливих громадян. Мама проводила платні спіритичні сеанси, а дочки допомагали їй зображати духів. Але одного разу мама купила нове обладнання для своєї роботи, спеціальну старовинну дошку для бесіди з душами померлих.

Маленька Доріс вирішила спробувати сама поспілкуватися з потойбічним світом, і у неї це вийшло. Тільки ось після цього сеансу рідні та близькі стали помічати в дівчинки дивацтва. Вона написала трактат польською мовою, хоча і своїм рідним ще не володіла. Вона змогла захистити себе одним поглядом, направивши рогатку однокласника на самого себе. Дівчинка стала задавати дорослим дивні питання, наприклад: «Ви знаєте, що відчуває людина, коли його душать?» Доріс знайшла здатність ходити по стінах і стелі, а також буквально прати рот з особи старшої сестри і багато ще інших дивних і навіть страшних вчинків раптом став здійснювати дитина. І не потрібно багато думати і гадати, і так зрозуміло, що темні сили, викликані за допомогою спіритичної дошки, оволоділи тілом дівчинки, і з кожним днем ​​ставали все сильніше і небезпечніше. Тепер дорослим доведеться використовувати всі свої знання і таланти, щоб відправити це Зло назад. Боротьба буде страшною і захоплюючою.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Віджа 2: Походження зла 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Уиджи. Проклятие доски дьявола

Віджа 2: Походження зла 2016
Віджа 2: Походження зла 2016
Віджа 2: Походження зла 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*