» » Екзорцизм Анни Екланд 2016
Екзорцизм Анни Екланд 2016
Рік:
Час:
76 хв. / 01:16
Переклад:
російський, двоголосий
Режисер:
Ендрю Джонс
В ролях:
Джудіт Хейлі, Лі Бейн, Сара Темпест, Джеф Раджет, Тіффані Чері, Стефано Реалі, Рік Грейсон, Клер Карреньо, Мелісса Баєрн

Екзорцизм Анни Екланд 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Екзорцизм Анни Екланд 2016 українською мовою

Перші ознаки одержимості в Анни Екланд, що живе в невеликому містечку Ерлінг з'явилися в чотирнадцять років. Тоді місцевому священику разом з екзорцистом вдалося, провівши обряд вигнання відстояти дівчинку перед силами зла. Тепер же священик випадково дізнається від Джейкоба, що до двадцятип'ятирічної Ганні, знову повернулася одержимість. Як сказано в святому писанні повернувся демон в сім разів сильніше, тому святий отець звернувся за допомогою до Ватикану. Священні чини відправляють в Ерлінг, Річарда, екзорцист колись тут жив і добре знає священика, тому зустріч проходить тепло і місцевий служитель церкви розповідає подробиці справи.

Однак, під час бесіди священик зауважує що Річард, здається, стурбованим якимись проблемами, а на питання що трапилося, екзорцист повідомляє про втрату віри. Він згадує як був на острові де статуя плакала кривавими сльозами. Річард хотів вірити, як і інші в чудо, але замість цього намагався довести що статуя підробка. Правда, виявилося, що сльози були справжнім дивом, але це не зміцнило його віру, а скинули в безодню печалі і ще більших сумнівів. Тоді місцевий священнослужитель намагається підбадьорити екзорциста вимагаючи зміцнити віру, так як йому знадобляться всі сили щоб вигнати демона.

Кіно Екзорцизм Анни Екланд 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*