» » Зошит смерті 2017
Зошит смерті 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
~00:45
Переклад:
український, багатоголосий
Режисер:
Адам Вінгард
В ролях:
Джессіка Маклеод, Олена Медвідь, Нат Вулф, Метт Андерсон, Майкл Шамус Уайлз, Пол Накаучі, Віллем Дефо, Маргарет Куеллі, Ши Уігхем, Лійка Стенфілд
Формат:
mp4, 3gp

Зошит смерті 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Зошит смерті 2017 українською мовою

Одного разу обдарований школяр Ягама Лайт знаходить зошит чорного кольору, постності списану загадковими ієрогліфами. Як з'ясовується, її спеціально підкинув бог смерті Рюук, щоб позбавитися. Сам предмет має магічну природу і може вбивати будь-якої людини, чиє ім'я буде написано на його сторінках, а письмена не що інше, як правила користування ним. Молода людина швидко розуміє всі переваги незвичайної знахідки і приймається експериментувати з нею.

Він встановлює, що можна не просто позбавити людину життя, а й прописати дату і обставини, при яких це станеться. Тепер хлопець вирішує вершити правосуддя виходячи зі своїх поглядів на життя. Спочатку він вбиває ув'язнених злочинців, потім тих, кого щойно впіймали, не даючи їм дожити до суду. Незабаром така діяльність звертає на себе увагу поліції і геніального сищика, які будуть намагатися вивести загадкового вбивцю на чисту воду. Зловлять Ягаму, або він зуміє викрутитися?

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Зошит смерті 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало

Тетрадь смерти

Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*