Інкарнація 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Бред Пейтон
В ролях:
Керіс ван Хаутен, Каталіна Сандіно Морено, Девід Мазоуз, Кароліна Видра, Кейр О'Доннелл, Томас Арана, Аарон Екхарт, ЕмДжей Ентоні, Марк Стегер, Метью Нейбл
Формат:
mp4, 3gp

Інкарнація 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Інкарнація 2016 українською мовою

Інвалідне крісло вже багато років життєво необхідно молодій людині. У долі були свої плани щодо героя. Юнак несподівано відкрив в собі здібності екзорциста. У ньому закладена величезна внутрішня сила. Навіть фізично повноцінні і здорові люди не можуть з хлопцем зрівнятися. Герой міг проникати в свідомість незнайомих людей, виявляти внутрішніх демонів і знищувати їх. До цього часу всі випадки був на його користь. Поява на порозі молодої жінки хлопець ніяк не пов'язував з можливими ускладненнями в житті. Її прохання було вже стандартною. У 9-річній дитині живе диявол. Ніякі способи не допомогли позбутися його.

Герою вперше займатися такими справами. Він володіє багатьма прийомами боротьби з темними силами. Дії повинні бути акуратними, щоб під час вигнання диявола не постраждав малюк. Його недоросла психіка може не впоратися з великим навантаженням. Звичайна процедура проникнення в свідомість дала несподівані результати. Йому потрібно перемагати диявола, який став причиною загибелі його власної сім'ї. Екзорцист вже бився з підступним демоном, але той зумів продовжити своє існування. У другій битві не може бути промахів - один з противників обов'язково загине.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Інкарнація 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Инкарнация

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*