» » Інкарнація 2016
Інкарнація 2016
HDRip
Рік:
Країна:
Час:
91 хв. / 01:31
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Бред Пейтон
В ролях:
Керіс ван Хаутен, Каталіна Сандіно Морено, Девід Мазоуз, Кароліна Видра, Кейр О'Доннелл, Томас Арана, Аарон Екхарт, ЕмДжей Ентоні, Марк Стегер, Метью Нейбл

Інкарнація 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Інкарнація 2016 українською мовою

Інвалідне крісло вже багато років життєво необхідно молодій людині. У долі були свої плани щодо героя. Юнак несподівано відкрив в собі здібності екзорциста. У ньому закладена величезна внутрішня сила. Навіть фізично повноцінні і здорові люди не можуть з хлопцем зрівнятися. Герой міг проникати в свідомість незнайомих людей, виявляти внутрішніх демонів і знищувати їх. До цього часу всі випадки був на його користь. Поява на порозі молодої жінки хлопець ніяк не пов'язував з можливими ускладненнями в житті. Її прохання було вже стандартною. У 9-річній дитині живе диявол. Ніякі способи не допомогли позбутися його.

Герою вперше займатися такими справами. Він володіє багатьма прийомами боротьби з темними силами. Дії повинні бути акуратними, щоб під час вигнання диявола не постраждав малюк. Його недоросла психіка може не впоратися з великим навантаженням. Звичайна процедура проникнення в свідомість дала несподівані результати. Йому потрібно перемагати диявола, який став причиною загибелі його власної сім'ї. Екзорцист вже бився з підступним демоном, але той зумів продовжити своє існування. У другій битві не може бути промахів - один з противників обов'язково загине.

Кіно Інкарнація 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Инкарнация

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*