» » Переродження 2016
Переродження 2016
Рік:
Країна:
Час:
92 хв. / 01:32
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Зак Уорд
В ролях:
Анна Харрі, Крістіан Екерман, Зак Уорд, Емілі О'Брайен, Сейдж Баріер, Сара Анн Шультс, Адріан Гаета, Александра Альбе, Маддукс Беррі, Люсі Анджело

Переродження 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Переродження 2016 українською мовою

У зв'язку з переведенням на нове місце роботи, Ребекка разом з чоловіком Тоддом купують просторий будинок в передмісті і переїжджають туди на постійне місце проживання. У той час як дружина, яка є успішним лікарем, більшу частину часу проводить на роботі, Тодд займається облаштуванням нового житла, а також, постійно радячись з Ребеккою, будує плани по необхідному ремонту вже злегка постарілої споруди. Незабаром, познайомившись з привітними сусідами, наші герої дізнаюся, що колишній господар будинку, з яким вони майже не були знайомі, раптово виїхав, після того як померла його дружина, до того ж він практично не забрав з собою ніяких речей.

Незважаючи на те, що молодий подружній парі це здалося досить дивним, вони приступають до роботи і незабаром Тодд знаходить маленького плюшевого ведмедика, всередині якого Ребекка зауважує якийсь предмет, який опинився щоденником, що належали маленьку дівчинку, раніше проживала тут. Раптово в будинку починають відбуватися дивні нез'ясовні явища, і чим більше нові господарі дізнаються при прочитанні щоденника про загадкову історію тутешніх місць, тим більше вони починають розуміти, що поруч з ними живе жахливе зло.

Кіно Переродження 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*