» » Випадковий екзорцист 2016
Випадковий екзорцист 2016
Рік:
Країна:
Час:
105 хв. / 01:45
Переклад:
російський, одноголосий
Режисер:
Деніел Фалікі
В ролях:
Ладжан Сміт, Деніел Фалікі, Фає Сіллс, Девід Гікбі, Кара Джой Рід, Джоель Потрікус, Джуліан Хов-Боувенс, Джеймс Харріс, Шерріл Деспрес, Майкл МакКаллум

Випадковий екзорцист 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Випадковий екзорцист 2016 українською мовою

Кіно-новинка в жанрі жахи від американського режисера Деніела Фаліка, розвиваюча вже порядком побиту тему екзорцизму. У головній ролі Деніел Фаліка, Шеррі Деспресс. Річард Ванук - повний невдаха. Він мріяв про кар'єру письменника, але виявив, що у нього немає таланту, а його книги нікому не потрібні. З горя чоловік вирішує стати алкоголіком, але і тут виявляє, що у нього нічого не виходить. Його єдиний талант, який дістався йому при народженні - вміння виганяти бісів з людей. Ставати екзорцистом Річард зовсім не планував, але одного разу життя змусило його повернутися до минулого, яке він так старанно намагався забути.

Якщо дуже хочеш стати кимось іншим, доля обов'язково натякне тобі, в чому твоє справжнє призначення. Так вийшло і з нашим героєм, який так і не зміг знайти себе в чому-небудь менш небезпечному. Зате в боротьбі з демонами йому немає рівних, тому він упокорюється з своєю долею і здобуває репутацію кращого екзорциста сучасності. До нього починають приводити людей. Деякі просто психічно хворі, а деяким дійсно потрібна його допомога. Чоловік з останніх сил намагається зробити все для охоплений демонами людей, через що відчуває постійне бажання все кинути. Але демони не дрімають, а в разі поразки постраждати може сам виганяє, тому у нашого героя немає іншого виходу, крім як щодня боротися зі злими силами і піддавати своє життя смертельній небезпеці.

Кіно Випадковий екзорцист 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*