» » Не стукай двічі 2016
Не стукай двічі 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Час:
107 хв. / 01:47
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Карадог В. Джеймс
В ролях:
Меган Пурвіс, Каллум Гріффітс, Річард Мілан, Пунех Хаджімохаммаді, Хав'єр Ботет, Джордан Болджер, Кеті Сакхофф, Гебріел Трімбл, Нік Моран, Люсі Бойнтон
Формат:
mp4, 3gp

Не стукай двічі 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Не стукай двічі 2016 українською мовою

Головна героїня не може останнім часом жити спокійно. Це пояснюється помилкою молодості, яку вона зробила. Колись у неї народилася маленька дочка. Але жінка вирішила залишити дитину в дитячому будинку. Надалі вона серйозно шкодувала про свій вчинок. Вона приїжджала в дитячий будинок, але дівчинки вже там не виявилося. З'ясувалося, що з'явилася якась прийомна сім'я, яка забрала її до себе. Жінка спробувала знайти свою дівчинку і спробувати її повернути.

Незважаючи на всі вжиті спроби, з'єднатися рідним людям не вдається. Жінка поступово приходить до висновку, що в цьому замішані потойбічні сили. Її побоювання виявляються правдою. Важко повірити в це, але на території міста знаходиться зла відьма, яка перешкоджає зустрічам рідних і близьких, які волею обставин втратили один одного. Чи зможе жінка протистояти їй? Чи буде у неї достатньо сил для цього? Адже вона - звичайна людина, а її противник має помітною перевагою. Численні перепони не зламають цю жінку, вона буде боротися за своє щастя материнства до кінця.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Не стукай двічі 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Не стучи дважды

Не стукай двічі 2016
Не стукай двічі 2016
Не стукай двічі 2016
Не стукай двічі 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*