» » Полтергейст 3 1988
Полтергейст 3 1988
Рік:
1988 рік
Країна:
Час:
98 хв. / 01:38
Режисер:
Гари Шерман
В ролях:
Роджер Май, Зельда Рубинштейн, Хезер О'Рурк, Нэнси Аллен, Кипли Уэнц, Ричард Файр, Том Скеррит, Лара Флинн Бойл, Нэйтан Дэвис, Пол Грэхэм

Полтергейст 3 1988 дивитися онлайн

Опис фільму Полтергейст 3 1988 українською мовою

Сім'я Фрілінг вже не раз стикалася із злобними духами. У Каліфорнії їх атакували привиди, розгнівані тим, що будинок був побудований на місці колишнього індіанського цвинтаря. В Арізоні, куди сім'я переїхала після того, як будинок був знищений, Фрілінгів чекала нова напасть - армія привидів на чолі з демоном, бажаючим отримати в своє розпорядження Керол Енн, дочку, яка розташована до контактів з потойбічним світом.

Тепер же Фрілінги вирішили обдурити привидів і заховати Керол Енн у родичів, що живуть в багатоквартирному будинку в Чикаго - на 127 поверсі хмарочоса. Піклуватися про дівчинку тепер будуть дядько з тіткою та їх дочка Донна, що вчиться в старшій школі. Вони намагаються зробити все можливе, щоб Керол Енн відчувала себе в безпеці, але це не так вже й легко зробити: демон Кейн, який вже намагався підібратися до дівчинки під личиною священика, ще не залишив своїх зловісних планів. Змінивши зовнішність, він відправився по сліду Керол Енн, щоб помститися їй за свою поразку.

Кіно Полтергейст 3 1988 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Полтергейст 3 1988
Полтергейст 3 1988
Полтергейст 3 1988
Полтергейст 3 1988
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*