Горенос 2017
HDRip
Рік:
2017 рік
Країна:
Час:
81 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Clarence Williams IV
В ролях:
Кен Сейгоз , Mitchell Edwards , Емі Лін Елліотт , ЭлДжей Угарте , Derek Simmons , Lamar George , Джиммі Ніколас , Маркіз Вуд , Tyasha Pritchard , Scott Alda Coffey
Формат:
mp4, 3gp

Горенос 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Горенос 2017 українською мовою

Леденить кров динамічний і напружений фільм в жанрі хоррор оповідає загадкову історію молодої людини на ім'я Майлз. Центрального персонажа кінострічки з самого дитинства дошкуляють кошмари, які зі злощасної регулярністю сняться йому практично кожен божий день. Однак на проклятих сновидіннях його дивацтва не вичерпують себе.

Герой то і справа встряє у всілякі неприємності. З ним відбуваються різні речі, пояснення яким ні він, ні його знайомі не можуть знайти. Однак Майлз – не з тих, хто пускає руки. Хлопець, у що б то не стало, продовжує ігнорувати проблеми і відчайдушно, жадібно жити далі. Він має величезні надії, що дуже скоро, можливо, навіть завтра, невдачі покинуть його, а фортуна нарешті повернеться до нього обличчям. Але навіть у найстрашніших з його огидних снів він не міг уявити собі, що у такої нетипової поведінки, яке він списував на збіги і перманентний «злий рок» є цілком реальна причина. Приходить момент подивитися в корінь відбувається і розставити все по поличках. Як з'ясувалося, його довгі роки мучить якась невивчена надприродна субстанція. Істота не навмисно послаблювати хватку, і навпаки кидає всі сили на те, щоб проникнути у всі аспекти життя юного чоловіка. Нечисть все частіше відвідує героя, поки той остаточно не втрачає спокій.

Міфічна тварина планує повністю захопити його, коли Майлзу виповниться вісімнадцять років. Низка жахливих подій досягає свого піку з моменту повноліття хлопчика. Він же, в свою чергу, не підозрює про нависає над ним колосальну загрозу, і насолоджується своєю легальною вседозволеністю. У нього є деякі плани на найближче майбутнє, він сповнений енергії і мрій. Все навколо обіцяє можливості, а життя здається йому світлою і повної перспектив. Але вся ця феєрія блискавично переривається, коли він починає відчувати, ніби за ним хтось стежить. Злісна сила знущається над юнаком, влаштовуючи всілякі випробування і перешкоди. Він втрачає відчуття контролю над власним життям, а розум неспішно покидає його Тепер перед ним лише одна дилема – він, у що б то не стало повинен знайти вихід з пекельної ігри, знайти слабке місце свого незламного ворога і прогнати його, або ж піддатися злу і посвятись своє існування вічного його служінню. Хлопчина не бажає йти по шляху найменшого опору.

Фільми 2017 які вже вийшли

Кіно Горенос 2017 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*