» » Він живе на горищі 2016
Він живе на горищі 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
85 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Стів Хаджинс
В ролях:
Стів Хаджинс , Майк Кун , Jessica Leonard , Феліція Стюарт , Jonathan Humphrey , Rob Miles , П. Дж. Вудсайд , Джеймс Гіббс , Andrew McGregor , Ейпріл Дженнінгс
Формат:
mp4, 3gp

Він живе на горищі 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Він живе на горищі 2016 українською мовою

Хлопці з Big Biting Pig Productions – а їх всього двоє – поставили собі за мету: знімати ультра малобюджетні хоррори, використовуючи класичні теми жанру, але інтерпретуючи їх по-своєму. Їх нове дітище, яке живе на горищі, на перший погляд може здатися містичним фільмом жахів, однак все йде інакше. Творці використовували нелінійне оповідання і вже з перших сцен намагаються збити з пантелику свого глядача. Історія розповідається трьома головними героями.

Спершу ми бачимо на екрані якогось Енді, який пробирається крізь лісову гущавину. Жіночі крики, благання про допомогу і якийсь хлопець з бензопилою. Класичний слешер? Навряд чи! Розповідь тут же переходить другого персонажу на ім'я Барні. Він дрібний вчений-дослідник, над яким знущаються товариші по службі на роботі. Він поспішає додому до дружини Еллі (третій головний персонаж). Дівчина сильно хвора і потребує постійної уваги та догляду. Трійця, на перший погляд, складається з абсолютно різних людей, у підсумку виявляється дуже навіть пов'язана. І все зав'язано на образі горища в будинку, таящем в собі щось, що вплине на життя учасників дивних подій корінним чином. Офіційний синопсис саме в цьому і переконує потенційного глядача.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Він живе на горищі 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*