» » Прокляття 3D 2012
Прокляття 3D 2012
Рік:
2012 рік
Країна:
Японія
Час:
01:36
Переклад:
російський, дубляж
Режисер:
Цутому Ханабуса
В ролях:
Юсуке Ямамото, Кодзі Сато, Цутому Такахасі, Хікари Такара, Аі Хашимото, Сатомі Ісіхара, Рєусеі Таяма, Шунсуке Іто, Сєта Сометані

Прокляття 3D 2012 дивитися онлайн

Опис фільму Прокляття 3D 2012 українською мовою

Події починають розвиватися після того, як одна з японських школярок береться розпускати серед своїх ровесниць слух про те, що на просторах світової павутини бродить проклятий демонами відеозапис, на якому записано акт самогубства. Відчайдушна дівчина розповідає, що кожен глядач цієї стрічки через якийсь час після перегляду вб'є себе, ведений злими духами. На ці чутки натикається одна з викладачок.

Спочатку вона вважає все це вигадками, що розігралися дитячої фантазії, але незабаром переконується в правдивості страшних історій. Намагаючись розібратися в усьому самостійно, героїня фільму «Прокляття 3D» теж дивиться плівку і разом зі своїм коханим дивом уникає смерті. Але чудесний порятунок знайомить дівчину з її ворогом - якоїсь Садакго, загиблої багато років тому. Привид покійниці з кожною новою жертвою все більше повертається до життя. Чи зможе звичайна вчителька впоратися із древнім злом?

Кіно Прокляття 3D 2012 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Прокляття 3D 2012
Прокляття 3D 2012
Прокляття 3D 2012
Прокляття 3D 2012
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*