» » Дракон Піта 2016
Дракон Піта 2016
Рік:
Країна:
Час:
79 хв. / 01:19
Переклад:
український, дубляж
Режисер:
Девід Лоурі
В ролях:
Уна Лоуренс, Уес Бентлі, Oakes Fegley, Філіп Грів, Карл Урбан, Крейг Холл, Ісайя Уітлок мл., Брайс Даллас Ховард, Роберт Редфорд, Маркус Хендерсон

Дракон Піта 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Дракон Піта 2016 українською мовою

Ця історія про маленького хлопчика на ім'я Піт, який є сиротою, що живе у притулку з іншими такими ж дітьми. Дитина мріє потрапити в нову, справжню сім'ю. Нарешті бажання хлопчика здійснюється, внаслідок чого його беруть на своє піклування молоде та недосвідчене в таких справах подружжя. Однак, як виявилося, прийомні батьки є людьми черствими і злими. Вони постійно мешкають на роботі, не займаються вихованням Піта, хлопчик росте і відчуває себе дуже самотнім. До того ж новоспечені батьки постійно знущаються і сміються над пасинком, а Піт надмірно страждає від цього. У юнака немає друзів, а він давно мріє про вірного приятеля, з яким можна розповідати про свої біди. Нарешті не витримавши такого звернення, хлопчик тікає з дому, наважуючись поодинці відправитися в подорож.

Одного сонячного дня доля підносить дитині несподіваний поворот подій і здійснення довгоочікуваного бажання. Піт стає щасливим володарем гарної і міцної дружби. Як не дивно, новий приятель є зовсім не істотою в людській подобі, а повноцінним драконом. Він відрізняється своєю загадковістю і невидимістю, тому як його може бачити наяву один лише Піт, що призводить до чималого числа кумедних ситуацій з оточуючими. Однак, хлопчик щасливий зі своїм новим другом. Разом вони продовжують захоплюючу подорож. Дракон допомагає Піту в усьому, в результаті юний герой знаходить нових батьків, дбайливих і люблячих, про яких завжди мріяв. Що ж, мрії збуваються.

Піт і його дракон 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер

Пит и его дракон

Дракон Піта 2016
Дракон Піта 2016
Дракон Піта 2016
Дракон Піта 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*