» » Сторожова застава 2016
Сторожова застава 2016
Рік:
Країна:
Режисер:
Юрій Ковальов
В ролях:
Даниіл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Максим Дрозд, Наталія Сумська, Олександр Комаров

Сторожова застава 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Сторожова застава 2016 українською мовою

Сторожова застава "пригодницька фентезі, знята за однойменним романом Володимира Рутківського. Зйомками фантастичного бойовика займаються українські кінокомпанії - FILM.UA і StarМedia. Сюжет картини заснований на переміщенні в часі, де важливу роль автори надають билинним героям - трьом богатирям. Очевидно, що фільм має на увазі привернути увагу глядацької аудиторії різного віку.

Головний герой фентезі-фільму школяр Віктор способом таємничого порталу виявляється в казковому часу і там знайомиться з казковими богатирями Олешко Поповичем, Іллею Муромцем і Добринею Микитовичем. Ця зустріч виявляється знаменної для хлопчика Віті, який як і багато підлітків його віку схильний багатьом емоціям, в тому числі і страху. Саме плечем в плече разом з богатирями Віктор стоїть на захисті Сторожовий застави, який атакований міфічними злими героями. Саме в цих боях у Віті загартовується дух, виробляється витримка і вчорашній хлопчик перетворюється на мужнього юнака. Крім цього у Віктора цілком чітко формується таке необхідне поняття як захист батьківщини і вітчизни.

Ідея та виховна сутність фільму Сторожова застава вельми глибока, оскільки торкається актуальну проблему, що стосується сучасного покоління. За допомогою образу Віті ясно показано значення і важливий сенс виховання в підростаючому поколінні 21 століття духу патріотизму та любові до батьківщини.

Дивитися онлайн трейлер фільму Сторожова застава 2016 українською

 • *
 • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*