» » Сторожова застава 2017
Сторожова застава 2017
Рік:
Країна:
Режисер:
Юрій Ковальов
В ролях:
Даниіл Каменський, Єва Кошева, Роман Луцький, Максим Дрозд, Наталія Сумська, Олександр Комаров

Сторожова застава 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Сторожова застава 2017 українською мовою

Сторожова застава "пригодницька фентезі, знята за однойменним романом Володимира Рутківського. Зйомками фантастичного бойовика займаються українські кінокомпанії - FILM.UA і StarМedia. Сюжет картини заснований на переміщенні в часі, де важливу роль автори надають билинним героям - трьом богатирям. Очевидно, що фільм має на увазі привернути увагу глядацької аудиторії різного віку.

Головний герой фентезі-фільму школяр Віктор через таємничий портал переноситься в казковий час і там знайомиться з казковими богатирями Альошою Поповичем, Іллею Муромцем і Добринею Микитовичем. Ця зустріч виявляється знаменної для хлопчика Віті, який як і багато підлітків його віку схильний багатьом емоціям, в тому числі і страху. Саме пліч-о-пліч разом з богатирями Віктор стоїть на захисті Сторожової застави, яка атакована міфічними злими героями. Саме в цих боях у Віті загартовується дух, виробляється витримка і вчорашній хлопчик перетворюється на мужнього юнака. Крім цього у Віктора цілком чітко формується таке необхідне поняття як захист батьківщини і вітчизни.

Ідея та виховна сутність фільму Сторожова застава вельми глибока, оскільки торкається актуальної проблеми, що стосується сучасного покоління. За допомогою образу Віті ясно показано значення і важливий сенс виховання в підростаючому поколінні 21 століття духу патріотизму та любові до батьківщини.

Дивитися онлайн трейлер фільму Сторожова застава 2017 українською

 • Зеркало
 • Трейлер

Сторожевая застава

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*