» » Дід Мороз: Битва Магів 2016
Дід Мороз: Битва Магів 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
117 хв. / 01:57
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Олександр Войтинский
В ролях:
Єгор Бероєв, Ян Цапник, Ксенія Алфьорова, Таїсія Вілкова, Олексій Кравченко, Федір Бондарчук, Микита Волков, Володимир Гостюхін, Світлана Пермякова, Сергій Бадюк
Формат:
mp4, 3gp

Дід Мороз: Битва Магів 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Дід Мороз: Битва Магів 2016 українською мовою

Життя старшокласниці Маші було безтурботним, поки не сталося дивна подія. Молода вчителька музики була заморожена невидимим і невідомим суб'єктом прямо на уроці. З тих пір у Маші почалися дивовижні бачення. Прогулюючись по Москві, дівчина побачила, як група магів бореться з вогняними чудовиськами. Пізніше вони самі розповіли героїні про свої неймовірні можливості. Жахлива химера мало не напала на Машу, але допомога одного з магів виявилася своєчасною. Молоді люди після цього привели дівчинку в невідоме місце, де знаходився штаб секретної організації.

Вона не перестає дивувати від почутих новин. Тепер вона вже не сумнівається в існуванні казкового персонажа Діда Мороза. Виявляється, що під виглядом новорічного традиційного свята маскується магічний ритуал. Іншим людям це невідомо. Злі і добрі сили в цей день вступають в жорстке протистояння. Ситуація тепер ускладнилася, оскільки рідного брата Діда Мороза - Карачуну, вдалося повернутися в цей світ після багаторічного забуття. Цей персонаж є передвісником розрухи і хаосу. У лиходія є свої хитрі і небезпечні методи. У армії магів тепер з'являється командувач - це Маша.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Дід Мороз: Битва Магів 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Дід Мороз: Битва Магів 2016
Дід Мороз: Битва Магів 2016
Дід Мороз: Битва Магів 2016
Дід Мороз: Битва Магів 2016
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*