» » Джуманджі 2: Поклик джунглів 2017
Джуманджі 2: Поклик джунглів 2017
Рік:
2017 рік
Країна:
Режисер:
Джейк Кездан
В ролях:
Дуейн Джонсон, Алекс Вулф, Сер'Даріус Блейн, Кевін Харт, Нік Джонас, Морган Тернер, Джек Блек, Медісон Ісмаїл, Карен Гіллан, Різ Дербі
Формат:
mp4, 3gp

Джуманджі 2: Поклик джунглів 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Джуманджі 2: Поклик джунглів 2017 українською мовою

Хто б міг припустити, що звичайнісінька настільна гра, знайдена в напіврозваленому старому комоді, може виявитися небезпечною для життя і психічного стану не тільки тих, хто вирішив покидати чарівні кубики, але і для навколишнього світу. Кожен хід, вчинений гравцем, здатний привести до непоправних наслідків. І змінити що-небудь буде зовсім не просто, тому як кинути гру не представляється ніякої можливості. Хочеш не хочеш, а партію належить довести до кінця, інакше вирвалися назовні сили здатні зруйнувати наш світ і звернути в хаос все те, до чого ми звикли.

Нашестя диких хижих звірів з непрохідних джунглів, перетворення одного з учасників гри в моторошне волохате тварина, напад кровожерного мисливця з гігантським рушницею напереваги - це лише мала частина тих нещасть, які можуть осягнути цікавих любителів настільних ігор, так невчасно сіли пограти в Джуманджі. Але, незважаючи на всі небезпеки, довести до кінця гру цілком можливо. Головне - це не піддаватися своїм внутрішнім страхам і як би моторошно не було, а довести наступний хід до кінця. І тоді все обернеться простим нічним кошмаром, про який можна забути, як тільки сонячне світло проб'ється через зашторені вікно.

Фільми 2017 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Джуманджі 2: Поклик джунглів 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*