Джуманджі 2017
Рік:
Країна:
Режисер:
Джейк Кездан
В ролях:
Дуейн Джонсон, Алекс Вулф, Сер'Даріус Блейн, Кевін Харт, Нік Джонас, Морган Тернер, Джек Блек, Медісон Ісмаїл, Карен Гіллан, Різ Дербі

Джуманджі 2017 дивитися онлайн

Опис фільму Джуманджі 2017 українською мовою

Хто б міг припустити, що звичайнісінька настільна гра, знайдена в напіврозваленому старому комоді, може виявитися небезпечною для життя і психічного стану не тільки тих, хто вирішив покидати чарівні кубики, але і для навколишнього світу. Кожен хід, вчинений гравцем, здатний привести до непоправних наслідків. І змінити що-небудь буде зовсім не просто, тому як кинути гру не представляється ніякої можливості. Хочеш не хочеш, а партію належить довести до кінця, інакше вирвалися назовні сили здатні зруйнувати наш світ і звернути в хаос все те, до чого ми звикли.

Нашестя диких хижих звірів з непрохідних джунглів, перетворення одного з учасників гри в моторошне волохате тварина, напад кровожерного мисливця з гігантським рушницею напереваги - це лише мала частина тих нещасть, які можуть осягнути цікавих любителів настільних ігор, так невчасно сіли пограти в Джуманджі. Але, незважаючи на всі небезпеки, довести до кінця гру цілком можливо. Головне - це не піддаватися своїм внутрішнім страхам і як би моторошно не було, а довести наступний хід до кінця. І тоді все обернеться простим нічним кошмаром, про який можна забути, як тільки сонячне світло проб'ється через зашторені вікно.

Дивитися онлайн трейлер фільму Джуманджі 2017 українською

  • Трейлер
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*