Скарб 2016
HDRip
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
96 хв. / 01:36
Переклад:
російський, оригінал
Режисер:
Ірина Волкова
В ролях:
Володимир Капустін, Ольга Сутулова, Олексій Юдніков, Єфросинія Кушнір, Ольга Аксьонова, Наталя Коляканова, Максим Литовченко, Руслан Щедрін, Євген Стичкін, Артем Жімо
Формат:
mp4, 3gp

Скарб 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Скарб 2016 українською мовою

Ця історія, про яку говориться в фільмі «Скарб», про десятирічного хлопчика Гоше, який живе в маленькому провінційному місті і дуже любить різні дослідження і пригоди. І ось одного разу зграя злочинців грабує краєзнавчий музей, в якому працює мама Гоші. У зв'язку з цим в юної дитячої душі прокидається лев, спраглий покарання для злочинців. Також у Гоші є подруга Катя. Катя приїхала з Москви, погостювати пару днів у свого дядька. І ось друзі починають небезпечне розслідування.

Незабаром пара дізнається, що серед скарбів є дуже цінна річ, таємничий медальйон-ключ, за допомогою якого можна отримати старовинний скарб і розбагатіти. Цей скарб кілька століть назад сховав загадковий Білий Лицар. Якщо глядач починає дивитися «Скарб» онлайн, то він відразу дізнається, що шлях слідства призводить безстрашний дует до цирковій арені. Увага падає на клоуна Вареника, але чи мають рацію наші герої в своїх підозрах? Що міститься в скарбі і найголовніше, де він? Цінні для слідства дані надає Зінаїда Францівна, яка брала участь у видобутку загадкового медальйона.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Скарб 2016 дивитися онлайн безплатно

 • Зеркало
 • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
 • winkwinkedsmileam
  belayfeelfellowlaughing
  lollovenorecourse
  requestsadtonguewassat
  cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*