» » Складки часу 2018
Складки часу 2018
Рік:
2018 рік
Країна:
Режисер:
Ава ДюВерней
В ролях:
Різ Уізерспун, Белламі Янг, Майкл Пенья, Кріс Пайн, Андре Холленд, Зак Галіфіанакіс, Мінді Кейлінг, Опра Уїнфрі, Роуен Бланчард, Гугу ембат-Ро
Формат:
mp4, 3gp

Складки часу 2018 дивитися онлайн

Опис фільму Складки часу 2018 українською мовою

Екранізацію бестселера Мадлен Л'Енгл можна з упевненістю назвати сімейною казкою, адже ніщо так не об'єднує людей різного віку, як розповіді про добро, дружбу і взаємовиручку, про хоробрість і відвагу, про щиру любов, для якої немає перепон. Головна героїня, весела і життєрадісна дівчинка на ім'я Мег, непосида і велика любителька пригод. Вона любить свого батька, відомого вченого, який постійно зайнятий різного роду дослідженнями і всілякими дослідами, часто приводять до несподіваних відкриттів. Останнім часом вчений працював над новим космічним проектом, який повинен був дозволити людям подорожувати безконечними просторами далеких галактик, в яких, можливо, теж існує життя, але найбільше він хотів знайти спосіб переміщення в часі, але зробити таке відкриття було неймовірно складно.

Мабуть, за характером Мег повністю пішла в батька, тому що її енергії і невгамовної спраги пізнання навколишнього світу з лишком вистачило б на кілька людей. Раптово в будинок дівчинки приходить біда. Одного разу батько дівчинки, який працював у своїй лабораторії, просто зник, не залишивши ніяких підказок про місце свого перебування. Розшуки вченого ні до чого не привели, і перелякана Мег не знала, що й думати про все, що трапилося. Несподівано дівчинку осінила настільки неймовірна думка, що вона сама не відразу в неї повірила.

А що, якщо батькові вдався один з його дослідів і він зробив унікальне відкриття, і тепер знаходиться там, де ніхто і ніколи не був? Відразу ж за впевненістю у своїй правоті, дівчинку охопив страх: а раптом татові потрібна допомога, а він не може подати сигнал сюди, де рідні обов'язково кинулися б до нього на виручку? Упевнена, що не помиляється в причини таємничого зникнення батька, Мег починає збиратися в дорогу. Рідний брат, майбутній геній, як його давно охрестили рідні та друзі, вирішує слідувати за сестрою, не бажаючи відпускати її одну назустріч невідомості. До хоробрим мандрівникам приєднується однокласник Мег, давно закоханий в дівчинку. У поспіху «накидавши» план дії, відважна трійка відправляється назустріч пригодам.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Складки часу 2018 українською

Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*