» » Складки часу 2018
Складки часу 2018
Рік:
2018 рік
Країна:
Режисер:
Ава ДюВерней
В ролях:
Різ Уізерспун, Белламі Янг, Майкл Пенья, Кріс Пайн, Андре Холленд, Зак Галіфіанакіс, Мінді Кейлінг, Опра Уїнфрі, Роуен Бланчард, Гугу ембат-Ро
Формат:
mp4, 3gp

Складки часу 2018 дивитися онлайн

Опис фільму Складки часу 2018 українською мовою

Екранізацію бестселера Мадлен Л'Енгл можна з упевненістю назвати сімейною казкою, адже ніщо так не об'єднує людей різного віку, як розповіді про добро, дружбу і взаємовиручку, про хоробрість і відвагу, про щиру любов, для якої немає перепон. Головна героїня, весела і життєрадісна дівчинка на ім'я Мег, непосида і велика любителька пригод. Вона любить свого батька, відомого вченого, який постійно зайнятий різного роду дослідженнями і всілякими дослідами, часто приводять до несподіваних відкриттів. Останнім часом вчений працював над новим космічним проектом, який повинен був дозволити людям подорожувати безконечними просторами далеких галактик, в яких, можливо, теж існує життя, але найбільше він хотів знайти спосіб переміщення в часі, але зробити таке відкриття було неймовірно складно.

Мабуть, за характером Мег повністю пішла в батька, тому що її енергії і невгамовної спраги пізнання навколишнього світу з лишком вистачило б на кілька людей. Раптово в будинок дівчинки приходить біда. Одного разу батько дівчинки, який працював у своїй лабораторії, просто зник, не залишивши ніяких підказок про місце свого перебування. Розшуки вченого ні до чого не привели, і перелякана Мег не знала, що й думати про все, що трапилося. Несподівано дівчинку осінила настільки неймовірна думка, що вона сама не відразу в неї повірила.

А що, якщо батькові вдався один з його дослідів і він зробив унікальне відкриття, і тепер знаходиться там, де ніхто і ніколи не був? Відразу ж за впевненістю у своїй правоті, дівчинку охопив страх: а раптом татові потрібна допомога, а він не може подати сигнал сюди, де рідні обов'язково кинулися б до нього на виручку? Упевнена, що не помиляється в причини таємничого зникнення батька, Мег починає збиратися в дорогу. Рідний брат, майбутній геній, як його давно охрестили рідні та друзі, вирішує слідувати за сестрою, не бажаючи відпускати її одну назустріч невідомості. До хоробрим мандрівникам приєднується однокласник Мег, давно закоханий в дівчинку. У поспіху «накидавши» план дії, відважна трійка відправляється назустріч пригодам.

Фільми 2018 які вже вийшли

Дивитися онлайн трейлер фільму Складки часу 2018 українською

  • Трейлер
Загрузка...
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*