» » Нагодуй диявола 2015
Нагодуй диявола 2015
HDRip
Рік:
2015 рік
Країна:
Час:
95 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Макс Перр'є
В ролях:
Джаред Кон, Ардіс Барроу, Вікторія Кертейн, Brandon Perreault, Nahka Bertrand, Тайсон Хаусмен, Марко Коллін, Ніколас Б. Йорк, Astrida Auza, Alan Harrington
Формат:
mp4, 3gp

Нагодуй диявола 2015 дивитися онлайн

Опис фільму Нагодуй диявола 2015 українською мовою

Маркус по вуха в проблемах, йому в самий найближчий час потрібно віддати велику суму грошей. Працювати хлопець не звик, і почав шукати всілякі варіанти розрахунку з кредиторами. Друг батька підказує вихід з глухого кута. В лісовій гущавині, відомої як «Мисливські угіддя Богів» росте соковита, зелена травичка, з якої виходить чудова марихуана. Справа за малим, піти і зібрати її. Героя не зупинило, що ці місця користуються дурною славою, адже вони належать індіанцям, а білим туди сунутися не варто. Треба звертати увагу на такі дрібниці, якщо в повітрі пахне купою грошей?

Хлопцеві не хотілося вирушати в дорогу поодинці, разом з ним за довгим доларом поїхали Стелла – дівчина Маркуса, і її сестра Лідія. Раптово Стелла пропадає. Подорожнім б звернутися в поліцію, але відмовитися від видобутку герой не хоче. На їх шляху, з нізвідки з'являється маленька індійська жінка Травень. Чим глибше Маркус занурюється в лісову гущавину, тим очевидніше стає, що страшилки про це місце – чистісінька правда. За кожним деревом чи чудовиська, мало нагадують своїм виглядом людей. Чи вдасться хлопцеві вирватися звідси живим, і не стати здобиччю зберігачів цих місць?

Фільми 2015 онлайн

Кіно Нагодуй диявола 2015 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*