» » Нальотчики в часі 2016
Нальотчики в часі 2016
Рік:
2016 рік
Країна:
Час:
124 хв.
Переклад:
російський, багатоголосий
Режисер:
Деніел Лі
В ролях:
Цзин Божань , Лу Хань , Цзинчунь Ванг , Ма Сычунь , Чжан Боюй , Джек Ту , Філіп Кюн , Канін Нго , Фан Сюйши , Тінь Чи Хунг
Формат:
mp4, 3gp

Нальотчики в часі 2016 дивитися онлайн

Опис фільму Нальотчики в часі 2016 українською мовою

Таємна організація "Дев'ять Сімей" – давнє співтовариство розкрадачів гробниць, що займається чорною археологією протягом сотень років. Сім'ї розділені на три групи, в одній з яких складаються аристократи, в іншій – торговці, а в третій – звичайні роботяги, здатні з допомогою кирки і лопати, пробратися в будь ретельно приховує від сторонніх очей схованку.

У центрі сюжету опиняється У Се – юний спадкоємець однієї з торгових династій, який живить особливу пристрасть до стародавніх артефактів. З ранніх років наш герой мріє про захоплюючі подорожі, але строгий дядько, який виховує хлопця, заборонив юнакові брати участь у подібних авантюр, поклавши на нього управління сімейної лавкою.

В один прекрасний момент хлопець знаходить унікальний ключ до таємничої гробниці загадкової Залізної Маски. Ознайомившись з останніми записами, У Се з'ясовує розташування старовинного поселення Зміїної Цариці. Згідно з оповідями, правителька пізнала таємницю безсмертя і, опинившись відданою, присягнулася повернутися до життя через три тисячі років, щоб помститися своїм ворогам і поневолити людство. Докладно вивчивши отриману інформацію, наш герой розуміє, що дуже скоро цей момент настане.

Фільми 2016 онлайн

Кіно Нальотчики в часі 2016 дивитися онлайн безплатно

  • Зеркало
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Для того, щоб коментувати, необхідно зареєструватись
Після реєстрації реклами набагато менше.
  • winkwinkedsmileam
    belayfeelfellowlaughing
    lollovenorecourse
    requestsadtonguewassat
    cryingwhatbullyangry
Доведіть, що ви не робот:*